ساپینتو شاه ماهی سپاهان را می خواهد!

0
14

 سرمربی پرتغالی استقلال نام چند ستاره را به مدیران باشگاه برای جذب آن‌ها اعلام کرد.

استقلال در نیم فصل اول با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد و سرمربی پرتغالی نیز با توجه به عدم شناختش از فوتبال ایران سعی کرد تا آخرین لحظه لیستی به باشگاه ارائه نکند تا با همکارانش مشورت بگیرد، اما ظاهرا قبل از بازی با سپاهان وی نام چند بازیکن را به باشگاه ارائه کرده تا برای جذب آن‌ها اقدام شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ اگرچه فتح الله‌زاده سعی کرده مذاکرات با یکی دو بازیکن خارجی و ایرانی شاغل در خارج از کشور را دنبال کند، اما ساپینتو نام چند بازیکن را برای جذب به باشگاه اعلام کرده است. ریکاردو آلوز هافبک تراکتور، سامان فلاح مدافع وسط تراکتور و شهریار مغانلو سه بازیکنی هستند که سرمربی استقلال به جذب آن‌ها تمایل دارد هر چند بعید است باشگاه‌های این بازیکنان با انتقال آن‌ها موافقت کنند.

مغانلو چند روز پیش با پیشنهاد باشگاه الاتحاد کلبا که سرمربیگری آن بر عهده فرهاد مجیدی است مواجه شد و تراکتوری‌ها نیز صراحتا مخالفت خود را با جدایی آلوز اعلام کردند. تنها در این لیست سامان فلاح باقی می‌ماند که پیکانی‌ها برای صدور رضایتنامه وی رقمی نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان خواسته اند. ضمن آنکه استقلال نیز چند مدافع مرکزی خوب دارد که شاید حتی به جذب فلاح نیازی نباشد.

منبع : شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید