سلفی بازیگران دودکش در آخرین روزهای فیلمبرداری

0
33

بازیگران دودکش سلفی گرفتند.

سلفی بازیگران دودکش در آخرین روزهای فیلمبرداری

سریال دودکش ۲ که هنوز مشخص نشده فصل دوم سریال دودکش است یا فصل سوم، به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

به گزارش وقت صبح، جمعی از بازیگران این سریال در پشت صحنه و هنگام استراحت اقدام به ثبت یک سلفی کردند و حال این عکس در فضای مجازی منتشر شده است.

بازیگران دودکش در آخرین روزهای فیلمبرداری سلفی گرفتند.

چرا سری جدید دودکش، سری سوم نشد؟

زینب تقوایی تهییه کننده اثر درباره این که چرا این سریال با توجه به ساخت سریال پادری، به عنوان سری دوم معرفی شده نه سوم توضیح داد:

«نویسنده کار در سریال حضور نداشت و خالق یک‌سریال، صاحب آن است. یک اثر و تمام سریال‌هایی که به فصل‌های بعدی می‌رسند معمولاً یک خالقی دارند، خالق آن ایده‌پرداز سریال شناخته می‌شود نکته‌ای که در «پادری» مورد توجه قرار می‌گیرد، این است که صاحب اثر اصلاً حضور نداشته و صرفاً بازیگران «دودکش» در آن سریال بودند.

ماجرا این است که بهتر بود از ابتدا «دودکش۲» ساخته می‌شد چون اینگونه کار تمیزتری از آب در می‌آمد. ولی در مجموع فکر می‌کنم که سریال «دودکش» جذابیت‌هایی دارد که می‌تواند دوباره مخاطبان را پای تلویزیون بنشاند. از لحاظ ساختار هم تلاش کردیم که فصل دوم را نزدیک به فصل اول بسازیم.

ما فصل دوم این سریال را با نگاه به فصل اول آن ساختیم و هیچ نگاهی به «پادری» نداشتیم، این موضوع در سریال‌های خارجی هم دیده می‌شود که از یک سریالی که مورد استقبال قرار گرفته، اسپینافی تولید می‌کنند. در واقع می‌توان گفت «پادری» اسپین‌آف فصل اول «دودکش» بود همین موضوع هم مخاطبان را به اشتباه انداخت و آن‌ها فکر کردند که «پادری» فصل دوم سریال است. »

این در حالی است که گفته می‌شود دلیل این نام گذاری، مربوط به این مسئله است که فصل دوم سریال با نام پادری با تهیه‌کنندگی فرد دیگری ساخته شد و زینب تقوایی اجازه نامگذاری دودکش را بر سری دوم ندادند. حال که پس از چند سال به این مجموعه برگشته اند، انگار که فصل دومی ساخته نشده باشد، این سری را سری دوم نام نهاده اند.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید