سپاهان-فولاد؛ تقابلی جذاب با چاشنی گودبای پارتی قلعه نویی

0
110ایسنا/اصفهان دیدار دو تیم سپاهان و فولاد خوزستان در حالی جمعه از ساعت ۱۷ در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد که وضعیت سرمربی سپاهان در هاله ای از ابهام است.

هفته هجدهم لیگ‌ برتر ایران روز جمعه با ۵ دیدار آغاز خواهد شد و سپاهان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه نقش‌جهان میزبان فولاد خوزستان خواهد بود.  

به گزارش ایسنا، زردپوشان اصفهانی که در نقل و انتقالات نیم‌فصل چند ستاره لیگ برتری را جذب کرده بودند، در دیدار هفته گذشته خود برابر ماشین‌سازی تبریز با ترکیبی متفاوت نسبت به نیم‌فصل نخست لیگ به میدان رفتند.  

این ترکیب که افراد جدیدی چون محمد طیبی، علی قربانی و محسن مسلمان را از ابتدا به خود می‌دید، عملکرد مناسبی را در نیمه نخست نداشتند.  

با عملکرد نامناسب ترکیب اولیه تیم امیر قلعه‌نویی دست به تعویض بازیکنان و به زمین آوردن کی‌روش استنلی، سروش رفیعی و محمد محبی کرد، تا آهنگ بازی تیم خود را بهتر کند، اما باز هم راهی به دروازه پیدا نکردند و در چند صحنه هم با خوش شانسی دروازه خود را بسته نگه داشتند، تا با یک امتیاز تبریز را ترک کنند. با توجه به پیروزی پرسپولیس برابر تراکتور اختلاف سپاهان با رقیب دیرینه خود اکنون به ۵ امتیاز رسیده است تا هواداران سپاهان نگران وضعیت تیم خود شوند.  

سپاهان در ادامه راه خود نه تنها باید نگران کسب نتیجه پرسپولیس باشد، بلکه باید به تیم‌های تراکتور، استقلال و نفت آبادان هم باشد، چراکه با اختلاف کمی نسبت سپاهان در حال تعقیب آنها هستند و در صورت ادامه روند عدم پیروزی سپاهان برابر حریفان این سه تیم هم از سپاهان سبقت خواهند گرفت.

با توجه به فشردگی امتیازات تیم‌های بالای جدول و انتقاد هواداران به دو نتیجه اخیر سپاهان، این تیم با محکوم بودن به پیروزی برابر فولاد به زمین خواهد رفت. بازی که روز جمعه و در شرایطی برگزار خواهد شد که سپاهان با چالش جدیدی با موضوع رفتن امیر قلعه‌نویی به تیم ملی مواجه شده است.

موضوعی که هواداران و حتی مدیران باشگاه را نگران کرده تا جایی که هواداران روز گذشته در تمرین و فضای مجازی نسبت به این وضعیت اعتراض کنند و خواستار مشخص شدن این موضوع شدند تا بدانند سرمربی تیم‌شان ماندنی است یا رفتنی.  

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه هم در حاشیه تمرین روز گذشته قاطعانه و صریح با این موضوع مخالفت کرد و مذاکره در خصوص فسخ قرارداد قلعه‌نویی را منوط به پایان رسیدن این دوره از لیگ کرد.

تقابل‌های سپاهان و فولاد خوزستان همیشه از تماشایی‌ترین بازی‌های لیگ بوده و  در طول ادوار مختلف لیگ مصاف این دو تیم جذاب و دیدنی از آب در آمده است.

فولاد خوزستان نیز اکنون با ۲۴ امتیاز و یک بازی کمتر در رده هشتم ایستاده است. شاگردان نکونام همانند تیم سپاهان در دو بازی اخیر خود به یک تساوی و یک شکست دست پیدا کرده‌اند و اکنون برای جبران نتایج خود پای به میدان خواهند گذاشت.  

بازی هفته گذشته این تیم برابر استقلال با نظر سازمان لیگ لغو شد تا فولاد بازهم یک هفته بیشتر زمان برای تمرین بازیکنان داشته باشد. هرچند جمعه باید دید تیم به دلیل تعطیلات در شرایط مسابقه است یا خیر.

حال باید دید سپاهان با امیر قلعه‌نویی به راه خود در کورس قهرمانی ادامه خواهد داد یا شاید این دیدار گودبای پارتی قلعه‌نویی در لیگ برتر خواهد بود و از هفته آینده او به تیم ملی خواهد رفت.

انتهای پیامنوشته سپاهان-فولاد؛ تقابلی جذاب با چاشنی گودبای پارتی قلعه نویی اولین بار در ایسنا پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید