شرایط لیگ برتر با جام حذفی بسیار متفاوت است

0
40


شرایط لیگ برتر با جام حذفی بسیار متفاوت است

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره آخرین شرایط تیم خود قبل از بازی مقابل ملوان بندر انزلی توضیحاتی را بیان کرد.


محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفت‌وگو با  فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت تیم خود قبل از بازی مقابل ملوان بندر انزلی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال و مصدوم‌های این تیم اظهار داشت: فردا بازی سختی را مقابل تیم خوب ملوان داریم و برای بازی فردا تنها ایوب والی به عنوان مصدوم بازی نخواهد کرد. امیدواریم سایر بازیکنان که با مشکل مواجه هستند به مسابقه فردا شب برسند و در تیم حضور داشته باشند.

علوی درباره شرایط فولادی‌ها گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و همه بازیکنان خود را برای مسابقه فردا آماده کرده اند و در این مسابقه با تمام وجود بازی خواهیم کرد.

او ادامه داد: ما تیم ملوان را به خوبی آنالیز کرده ایم و این بازی را به هیچ وجه شوخی نمی‌گیریم. ملوان قهرمان ۳ دوره جام حذفی کشورمان بوده و حریف بسیار سختی برای تیم ما در اهواز خواهد بود. در کل این بازی مانند تمام مسابقات جام حذفی برای ما مثل یک فینال است. امیدوارم بازیکنان با تمرکز کامل و انجام بازی خوب بتوانند ملوان را شکست دهند و فینالیست این مسابقات شوند.

سرپرست فولاد افزود: شرایط جام حذفی با لیگ ‌برتر بسیار تفاوت دارد و به نظرم هر ۴ تیم حاضر در نیمه نهایی شانس یکسانی برای قهرمانی دارند. در جام حذفی و مسابقات آن هزاران اتفاق پیش می‌آید، به همین خاطر تمام تیم‌ها امید دارند که در جام حذفی به موفقیت برسند.

او ادامه داد: متاسفانه تیم ما تا کنون سابقه حضور در فینال رقابت‌های جام حذفی را نداشته و طعم شیرین این اتفاق را نچشیده، اما با غیرت و تعصبی که در بین تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی می‌بینم امیدوارم این بار بتوانیم به قهرمانی این مسابقات دست یابیم.

او ادامه داد: تیم فولاد خیلی زودتر از این‌ها باید در جام حذفی قهرمان می‌شد و اکنون بازیکنان می‌دانند که در چه موقعیتی هستند و هواداران چه انتظاری دارند. بازیکنان با تمام وجود می‌خواهند که بار دیگر نام فولاد را به سطح اول فوتبال ایران بازگردانند، چرا که آن‌ها می‌دانند که برای پیشرفت باید عنوان مهم به دست بیاورند و کسب افتخار کنند.

علوی درباره ناکامی فولاد در دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، گفت: تیم ما از همان روز اول رقابت‌های جام حذفی را جدی گرفته بود و همه از جمله مدیریت تیم و تمام اعضای کادرفنی و بازیکنان می‌دانیم که باید با تمرکز کامل در این مسابقات شرکت کنیم و جام حذفی به هیچ‌وجه جایی برای اشتباه و شوخی نیست.

علوی درباره اعلام رای دادگاه cas درباره ادامه محرومیت باشگاه فولاد در فصل نقل و انتقالات گفت: مدیرعامل تیم بیشتر درباره این مسائل آگاهی کامل دارد و او بهتر می‌تواند توضیح بدهد. فردا بازی مهمی داریم و اکنون صحبت کردن درباره این مسائل کار درستی نیست چرا که می‌تواند تمرکز تیم را برهم زند. امیدوارم در بازی فردا نتیجه خوبی کسب کنیم و بتوانیم فینالیست شویم و بعد از آن می‌توان درباره سایر مسائل هم صحبت کرد.

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید