شروع خوبی داشتیم اما هنوز خیلی کار داریم/ در تیم ملی دودستگی وجود نداشت

0
61

به گزارش وانانیوز، 

سروش رفیعی در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم دو هفته‌ای هست که کار را آغاز کردیم و در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

وی با اشاره به حضور نفرات جدید در تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: در این تمرینات خوبی داشتیم و کار را با کیفیت آغاز کردیم و همه بازیکنان و کادر فنی از روند تمرینات راضی هستند. همانطور که گفتم شروع ما خیلی خوب بوده است، اما هنوز خیلی کار داریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد کادر فنی خارجی این تیم خاطرنشان کرد: مربی دروازه‌بان‌ها و بدنساز ما خارجی هستند. می‌دانم که دروازه‌بان‌های ما با لذت کار می‌کنند و علیرضا بیرانوند خیلی تعریف می‌کرد از کار مربی‌مان و با مربی بدنساز هم خیلی خوب تمرین می‌کردیم و همه چیز عالی بوده است.

رفیعی درباره دودستگی در تیم ملی و همچنین حواشی اخیر پیرامون برکناری یا ابقای دراگان اسکوچیچ، گفت: از نظر من هیچ دودستگی وجود ندارد و امیدوارم شما (خبرنگاران) به خصوص آنهایی که بیشتر کنار تیم ملی، تیم‌های باشگاهی و بازیکنان هستند، کمتر از این کلمات دودستگی استفاده کنند. این انرژی مثبت و اصلاحات از شما و تک تک کلمات شما ایجاد می‌شود تا فضای مناسبی برای کار کردن ایجاد شود.

وی افزود: دودستگی وجود نداشت و یک اختلاف‌نظری بود که آن هم برطرف شده و در مورد آقای اسکوچیچ و حضور او به‌عنوان سرمربی هم فدراسیون باید تصمیم‌گیری می‌کرد که انجام شده است. هر اتفاقی که در ادامه برای تیم ملی رخ بدهد، خوب است. فدراسیون، مردم و بازیکنان می‌خواهند همه چیز خوب پیش برود تا با انرژی مثبت تیم ملی بهترین نتایج را در جام جهانی بگیرد.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اظهارات رئیس جمهوری مبنی بر اینکه باید امکانات برای موفقیت تیم ملی حاصل شود، اظهار داشت: ان‌شاءالله این اتفاقات رخ بدهد و خیلی هم خوب است.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید