شناخت خوبی از آرژانتین داریم/ نتیجه را نمی‌توان پیش‌بینی کرد

0
69

به گزارش وانانیوز، 

محمدرضا موذن درمورد بازی فردای تیم ملی والیبال ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: فردا یک بازی خیلی مهم داریم و نخستین بازی ما در قهرمانی جهان با آرژانتین است. رفته رفته وارد فاز شب قبل از بازی می شویم تا آنالیز، ریکاوری و استراحت خوبی داشته باشیم تا نمایش خوبی مقابل حریف داشته باشیم.

وی ادامه داد: امسال دو بار مقابل آرژانتین بازی کردیم که یکی از آنها دوستانه و در جام واگنر بود. در مجموع شناخت خوبی از این تیم داریم و امیدارم بتوانیم عملکرد خوبی مقابل آرژانتین داشته باشیم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: نمی توان نتیجه بازی را پیش بینی کرد، چون واقعاً کارسختی است. در بازی افتتاحیه هم شاهد بودیم که کوبا بازی بسیار خوبی را مقابل برزیل از خود به نمایش گذاشت و در آستانه پیروزی هم قرار گرفت. کمتر کسی تصور می کرد که کوبا بتواند به این خوبی بازی کرده و حریف را حیرت زده کند. امیدوارم خوب بازی کنیم، چون وقتی خوب بازی کنیم پیروزی هم حاصل می شود.

موذن در پاسخ به این سوال که چه تیمی امسال قهرمان جهان خواهد شد، خاطرنشان کرد: نمی توان از حالا بازی های را پیش بینی کرد. واقعا سخت است. هرکسی هم حرفی بزند در حد حدس و گمان و نظر شخصی اش است.

وی گفت: در پایان باید بگویم که تا الان مردم به خوبی ما را حمایت و دعا کرده اند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و با انرژی خوب مردم بتوانیم به پیروزی برسیم و دلشان را شاد کنیم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید