شک نداریم بازی با خلیج فارس سخت‌تر از پرسپولیس است

0
30

به گزارش وانانیوز، 

مصطفی احمدی وضعیت تیمش در آستانه بازی با خلیج فارس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی را مطلوب خواند و گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و بعد از برد برابر پرسپولیس، با انگیزه بالا تمرینات را ادامه دادیم تا برای بازی نیمه نهایی جام حذفی آماده شویم. ما میزبان هستیم و امیدوارم با حمایت هواداران یک نتیجه خوب بگیریم و راهی فینال شویم.

وی راجع به اینکه خیلی‌ها پیروزی آلومینیوم در این بازی را قطعی می‌دانند، تصریح کرد: این طرز فکر اصلاً درست نیست و فراموش نکنید که آنها در مرحله قبل تیم پرقدرت و پرمهره مس رفسنجان را کنار زدند. ما شک نداریم که این بازی سخت‌تر از بازی با پرسپولیس است و شکست دادن پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دلیل نمی‌شود که خودمان را از پیش برنده بدانیم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و باید برابر خلیج فارس با انگیزه بازی کنیم.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خاتمه تصریح کرد: در جام حذفی هیچ فرصتی برای جبران اشتباه نداریم و به هیچ عنوان نباید حریف ماهشهری را دست‌کم بگیریم. ما به خوبی شرایطی را که در آن قرار گرفتیم درک می‌کنیم و می‌خواهیم با شکست دادن خلیج فارس راهی فینال شده و در نهایت با قهرمانی در جام حذفی یک اتفاق تاریخی را برای اراک و آلومینیوم رقم بزنیم.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید