طلوع «خورشید» مجید مجیدی در انگلستان

0
98طلوع «خورشید» مجید مجیدی در انگلستان

فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی که پیش از این در بخش اصلی جشنواره ونیز شرکت کرده و موفق به دریافت جایزه بازیگر نوظهور از این رویداد شده بود، به‌زودی به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره لیدز انگلستان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی که پیش از این در بخش اصلی جشنواره ونیز شرکت کرده و موفق به دریافت جایزه بازیگر نوظهور از این رویداد شده بود، به‌زودی به عنوان فیلم  افتتاحیه جشنواره لیدز انگلستان به نمایش درمی‌آید.

سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم لیدز LIFF، در نوامبر ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. این جشنواره از بزرگ‌ترین رویدادهای سینمایی بریتانیاست که بعد از جشنواره لندن، مهم‌ترین رویداد هنری انگلستان است. در این جشنواره، آثاری از استعدادهای نو و برجسته و همچنین فیلم‌هایی که تاکنون در بریتانیا به نمایش گذاشته نشده‌اند، انتخاب می‌شوند.

فیلم «خورشید» همچنین پس از حضور در جشنواره فیلم بوسان که هم اکنون در حال برگزاری است، در چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی سائوپائولو که از ۱ تا ۱۴ آبان (۲۲ اکتبر تا ۴ نوامبر) به صورت آن‌لاین برگزار می‌شود، به نمایش درخواهد آمد.

 نوشته طلوع «خورشید» مجید مجیدی در انگلستان اولین بار در افکار نیوز پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید