عصبانیت رشید مظاهری از استقلال

0
84

عصبانیت رشید مظاهری از استقلال

رشید مظاهری دروازه بان استلقال امروز ساختمان این باشگاه را با عصبانیت ترک کرد.

رشید مظاهری سنگربان استقلال ظهر امروز در محل ساختمان این باشگاه حاضر شد. از صبح امروز اخباری مبنی بر احضار سنگربان آبی ها به کمیته انضباطی باشگاه به گوش می رسید و این مسئله از سوی دو طرف تأیید یا تکذیب نشد.

با این وجود و در حالیکه نه احمد مددی مدیرعامل استقلال و نه فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان در ساختمان باشگاه حضور نداشتند، مظاهری به آنجا رفت و اعلام کرد که پس از خروج از دفتر باشگاه، به گفتگو با خبرنگاران می پردازد.

رشید مظاهری پس از اتمام جلسه ای که دقیقا مشخص نیست با چه شخصی برگزار شده، با حالت عصبانیت از ساختمان باشگاه خارج شد و بدون اینکه با خبرنگاران به گفتگو بپردازد، تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که صحبت هایش را از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر می کند.

عصبانیت رشید مظاهری از استقلال

نکته مهم اینکه مظاهری به هنگام خروج از ساختمان باشگاه استقلال، برگه ای در دست داشت که هنوز به درستی مشخص نیست این برگه حاوی چه چیزی بوده ولی گفته می شود مظاهری در جلسه کمیته انضباطی حضور یافته و برگه ای هم که در دست داشته، جریمه ای است که از سوی باشگاه برای او در نظر گرفته شده است.

باید منتظر ماند و دید واکنش رشید مظاهری به اتفاقات چند روز گذشته چه خواهد بود و در جلسه امروز که مشخص نیست با کدام یک از مدیران باشگاه برگزار شده، دقیقا چه چیزی گذشته است. به نظر می رسد طی ساعات آینده وضعیت سنگربان آبی پوشان تعیین تکلیف شده و اینکه او بالاخره در این تیم ماندگار است و یا اینکه از جمع شاگردان مجیدی جدا خواهد شد.

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید