علت اخراج علیرضا حقیقی از تیم گل‌گهر

0
100

علت اخراج علیرضا حقیقی از تیم گل‌گهر

جلسه کمیته انضباطی علیرضا حقیقی برگزار شد و کمیته انضباطی گل گهر، حقیقی را به کسر ۴۰ درصد از قرارداد و اخراج از تیم محکوم کرد و از کادرفنی خواست که این دروازه بان را تا پایان فصل از تیم کنار بگذارد.

بعد از پایان بازی گل گهر و آلومینیوم اراک در جام حذفی، گفته شد که علیرضا حقیقی با یکی از هواداران گل گهر که به روایتی یکی از مشوق‌ها و بوقچی‌های تیم بوده است، درگیر شده و برخورد فیزیکی با این شخص داشته است و این شخص هم قصد دارد که از او شکایت کند.

به گزارش جویاخبر؛ باشگاه گل گهر تلاش داشت که این خبر رسانه‌ای نشود، اما با پیگیری‌هایی که کانون هواداران باشگاه و طرفداران سیرجانی این تیم داشته اند، باشگاه یک بیانیه‌ای منتشر کرد که علیرضا حقیقی به کمیته انضباطی باشگاه فراخوانده شده است و جلسه کمیته انضباطی برگزار می‌شود و حتما با متخلفین این اتفاق برخورد می‌شود.

بعد از اینکه باشگاه چنین بیانیه‌ای منتشر کرد، پیگیری خبرنگاران نشان داد که درگیری پس از بازی گل گهر و آلومینیوم اتفاق افتاده است و خیلی برای سیرجانی‌ها مهم است که با علیرضا حقیقی به خاطر این درگیری فیزیکی برخورد شود.

به هر حال امروز جلسه کمیته انضباطی علیرضا حقیقی برگزار شد و کمیته انضباطی گل گهر، حقیقی را به کسر ۴۰ درصد از قرارداد و اخراج از تیم محکوم کرد و از کادرفنی خواست که این دروازه بان را تا پایان فصل از تیم کنار بگذارد.

گویا شخصی که مدعی است که علیرضا حقیقی او را مضروب کرده، در دادگاه نیز شکایت کرده است و می‌خواهد که پرونده را در بیرون از باشگاه به جریان بیاندازد. این در حالی بود که علیرضا حقیقی روز گذشته اعلام کرده بود که هیچ کتک کاری با کسی نداشته است و حالا که باشگاه گل گهر او را اخراج کرده است باید دید که علیرضا حقیقی و کادرفنی گل گهر چه واکنشی در قبال این تصمیم خواهند داشت.

گفته می‌شود که امیر قلعه نویی نیز به تصمیم باشگاه احترام گذاشته است و او را اخراج کرده است. همچنین ۴۰ درصد (دو میلیارد تومان) از قرارداد علیرضا حقیقی به عنوان جریمه کسر شد.

منبع : جویاخبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید