عکس/ حمایت عجیب علی کریمی از موضع‌گیری مهراب قاسم خانی!

0
53

حمایت عجیب علی کریمی از موضع‌گیری مهراب قاسم خانی!

علی کریمی بازیکن پیشکسوت تیم پرسپولیس و تیم ملی به موضع گیری تند و تیز مهراب قاسم خانی در اینستاگرام اش واکنش نشان داده است.

وقت صبح- ماجرا از این قرار است که مهراب قاسم خانی یک متن کنایه آمیز در اینستاگرام اش منتشر کرده و از تفاوت قائل شدن میان دو کودک گلایه کرده است.

او در این رابطه نوشته است: کاش اقلا کودکان رو به خودی و غیر خودی تقسیم نمی کردید.

کاربران معتقدند که اشاره مهراب قاسم خانی به آرتین سرایداران کودک بازمانده حادثه تروریستی شیراز و دختر فرشته احمدی است.

اکنون هم علی کریمی این استوری جنجالی مهراب قاسم خانی را بانشر کرده و از این موضع او بدون هیچ اشاره و کلامی حمایت کرده است.حمایت عجیب علی کریمی از موضع‌گیری مهراب قاسم خانی!

بخوانید: توییت جالب علی کریمی در مورد اتحاد مردم ایران

 اولین واکنش مهران مدیری به ادعای عملیات ربایش علی کریمی/ من از مدیری بودن خسته‌ام

بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار به ادعای برخی رسانه های معاند مبنی بر عملیات نافرجام او برای ربایش علی کریمی در امارات واکنش نشان داد.

مهران مدیری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار یک استوری در اینستاگرام به ادعای برخی رسانه های معاند مبنی بر عملیات نافرجام او برای ربایش علی کریمی در امارات واکنش نشان داد.

در این دلنوشته های اینستاگرامی مهران مدیری که در روزهای اخیر تیتر اول خبرها شده از اتفاقات پیرامونش نوشت؛ او همچنین با گلایه از همکاران و دوستانش به دلخوری هایش نیز اشاره کرد.

ادعای عملیات نافرجام ربایش علی کریمی در بندر فجیره امارات از سوی رسانه های معاند و در پی ابراز ندامت مهران مدیری از انتشار ویدیویی در فضای مجازی مطرح شد که در آن مدعی شدند، این بازیگر سینما با وجود ممنوع الخروج بودن از ایران خارج شده و در عملیات نافرجام برای ربودن علی کریمی دست داشته است.

این ادعا در حالی مطرح می شود که مهران مدیری پیش از صدور دستور دادستانی مبنی بر ممنوع الخروجی از طریق مرز هوایی ایران را ترک کرده بود.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید