عکس/ حمایت عجیب و جنجالی مهراب قاسم خانی از کی روش!

0
76

حمایت عجیب و جنجالی مهراب قاسم خانی از کی روش!

مهراب قاسم خانی پس از تایید برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی و بازگشت کی روش به حمایت عجیب از کی روش پرداخت است.

وقت صبح- دراگان اسکوچیچ که به عقیده کارشناسان ورزشی تیم ملی را در شرایط بد تحویل گرفت و توانست سهمیه جام جهانی را برای ایران کسب کند، حالا رفته است تا کی روش جای او را بگیرد. چهره ای که در کسب سهمیه برای کلمبیا و مصر ناکام بود.

حالا مهراب قاسم خانی با انتشار متن بلندبالایی به این ماجرا واکنش نشان داده است.

او گفته که از بازگشت کی روش خوشحال است و از این که روی نیمکت ایران در جام جهانی کی روش رو با آن کاریزما و کارنامه و تجربه و اعتبار بین المللی داریم، احساس امنیت و آرامش بیشتری می کند.

حمایت عجیب و جنجالی مهراب قاسم خانی از کی روش!

قاسم خانی همچنین رفتار فدراسیون فوتبال و کمیته فنی با اسکوچیچ  را غیر حرفه‌ای ترین، غیر محترمانه ترین و بی ادبانه ترین رفتار خوانده است.

بخوانید: ویدیو/ همسر پیمان قاسم خانی، لج مهراب قاسم خانی را درآورد!

مهراب قاسم خانی در حمایت از کی روش چه نوشت:

قاسم خانی در صفحه اینستاگرام اش درباره بازگشت کی روش نوشت: این که اسکوچیچ در بدترین شرایط تیم رو تحویل گرفت و در بهترین شرایط اون رو به جام جهانی برد، نه تنها غیر قابل انکاره، بلکه باید قدردانش باشیم.

این هم که فدراسیون فوتبال و کمیته فنی، غیر حرفه‌ای ترین، غیر محترمانه ترین و بی ادبانه ترین رفتار رو با این آدم انجام دادن، شکی درش نیست.

ولی من شخصاً به دلایل مختلفی از برگشتن کارلوس کی روش خوشحالم و حس نمیکنم که اگه از کی روش خوشم میاد، معنیش اینه که باید از اسکوچیچ بدم بیاد.

به نظرم کی روش با خودش یه شخصیت و نظم و جاه طلبی به تیم ملی ایران آورد که نمیشه انکارش کرد و همینطور نسلی رو پرورش داد که تا سالها نه تنها توی تیم ملی، بلکه در جهان درخشیدن.

راستش فکر میکنم بیشتر کسایی که معتقد بودن رفتار تند و نگاه از بالا به پائینی داره هم ته قلبشون میدونستن که انتقاداتش از سؤ مدیریت و ضعف برنامه ریزی و نبود امکانات و بی در و پیکری سیستم فوتبالمون، چیزی غیر از بیان واقعیت نبود. فقط انگار شنیدن اینها از زبون یه غیر ایرانی رو برنمی تابیدن.

خلاصه، الان از این که روی نیمکتمون توی جام جهانی کی روش رو با اون کاریزما و کارنامه و تجربه و اعتبار بین المللی داریم، احساس امنیت و آرامش بیشتری می کنم و امیدوارم بتونیم همه مون ازش حمایت کنیم و نتایج بهتر از قبل بگیریم. ❤️❤️

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید