عکس/ دورهمی هانیه توسلی و شبنم فرشادجو و رفقا در طبیعت

0
81

هانیه توسلی و شبنم فرشادجو دورهمی گرفتند.

عکس/ دورهمی هانیه توسلی و شبنم فرشادجو و رفقا در طبیعت

هانیه توسلی و شبنم فرشادجو که دوستی صمیمی‌ای با هم دارند، به گشت و گذار در دل طبیعت پرداختند.

به گزارش وقت صبح، در تصویری که از آن‌ها منتشر شده، این دو در کنار محمد حیدری دیده می‌شوند. هانیه توسلی و شبنم فرشادجو چندی پیش با هم در برنامه گفت و گو محور همرفیق هم در کنار هم ظاهر شدند.

این دو در سریال مشهور میوه ممنوعه ساخته حسن فتحی همبازی بودند.

هانیه توسلی و شبنم فرشادجو در طبیعت دورهمی گرفتند.

سریال میوه ممنوعه

سریال «میوه ممنوعه» به نویسندگی علیرضا نادری و علیرضا کاظمی‌پور سریالی بود که در ماه رمضان سال ۱۳۸۶ به کارگردانی حسن فتحی و بازی هنرمندان مطرحی چون علی نصیریان، گوهر خیراندیش، امیر جعفری، هانیه توسلی، طناز طباطبایی، عمار تفتی، الیکا عبدالرزاقی، نیما رئیسی، هرمز هدایت، شبنم فرشادجو، کاظم بلوچی، جواد انصافی، صدیقه کیانفر، وحید ترحمی، کیانوش گرامی، محمدرضا رهبری و تعدادی دیگر از هنرمندان از شبکه دوم سیما روی آنتن رفت.

داستان این مجموعه تلویزیونی که همچنان نیز جزو پرطرفدارترین سریال‌های تلویزیونی سیما محسوب می‌شود، درباره فردی متدین به نام «حاج یونس تاجری معتقد به اصول دینی و اهل حرام و حلال بود.

اما اتفاقاتی در زندگی‌اش پیش می‌آید که او را درگیر ماجراهایی می‌کند که حتی در نوع روایت داستانی و انتخاب سوژه دارای تفاوت‌های بسیار زیادی نسبت به سریال‌های مناسبتی تلویزیون تا آن سال‌ها بود و اتفاقاً همین خط‌شکنی نیز باعث شد تا طیف بیشتری از این مخاطبان آنتن شبکه دو سیما را در آن سال‌ها بسیار بپسندند.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید