عکس/ روایت تکان دهنده جدید داریوش فرضیایی از فحاشی به او و مادرش!

0
46

روایت تکان دهنده جدید داریوش فرضیایی از فحاشی به او و مادرش!

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) با انتشار چند استوری در اینستاگرام، روایت تازه ای از فحاشی مجازی به خود و مادرش ارائه کرده است.

وقت صبح- این نخستین باری نیست که داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)  از حمله های مجازی گلایه می کند و به رویارویی با این دسته از کاربران می پردازد.

او چند هفته قبل هم گفته بود که بسیاری در دایرکت به او و مادرش فحش و ناسزا داده اند، اما مادرش برای آن ها دعا کرده است.

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) اکنون هم تصویری از حمله یک کاربر به خودش منتشر کرده و نوشته است:

من در خصوص مادر و جایگاه مادر استوری گذاشتم، اما دوستان این چنین می نویسند. البته فحش و ناسزا بدتر از اینم به من و مادرم نوشتن، که روم نمیشه استوری کنم. واقعا متعجبم از این همه بی مهری و بی ادبی.

دمتون گرم. در عوض دعا می کنم که سایه پدر و مادر از سرتون کم نشه. یا حق.

روایت تکان دهنده جدید داریوش فرضیایی از فحاشی به او و مادرش!

بخوانید: عکس/ روایت دردناک عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) از حضورش در متروی تهران!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد ۱۳۵۲ است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید