فاصله و دوری میان البرز و افرا…!

0
120

فاصله و دوری میان البرز و افرا…!

البرز و افرا برای رسیدن به یکدیگر باید مانع ها را کنار بزنند. خورشید از یک طرف، آریا هم از یک طرف…! و اما لعیا…!

اولین قسمت از فصل دوم سریال ملکه ی گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی چهارشنبه، دوازدهم خرداد ۱۴۰۰ به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

قسمت اول این فصل با مروری بر فصل اول شروع می شود. از به هم خوردن ازدواج البرز و سارا تا آمدن البرز به ایران و گرفتار شدنش در مفت آباد. از جایی که خورشید پسرش البرز را انکار کرد تا جایی که دادگاه نیز مهر تایید بر این موضوع زد. از درگیری البرز و افرا در ابتدا تا دل باختن و همکاری بعدشان…

بعد از مدت ها دوری و جدایی و گرفتاری بالاخره البرز به مادرش می رسد. آن ها از آن چه بر سرشان آمد و تهدید هایی که شدند به یکدیگر می گویند تصمیم می گیرند که دیگر از هم جدا نشوند تا بتوانند به سلامت از تهدید ملکه عبور کنند و از ایران بگریزند.

در سویی دیگر افرا دل نگران و دور از البرز نمی داند که باید چه کند. آریا گوشی افرا را بیرون می اندازد و ارتباط او را با البرز قطع می کند. البرز هم با مانع مادرش مواجه می شود که نمی گذارد او برود و افرا را با خودش بیاورد. خورشید نه به افرا اعتماد دارد و نه حاضر است باز هم حتی برای لحظه ای از پسرش دور شود.

ملکه نیز که همه چیزش را از دست رفته می بیند هیچ سر نخی از البرز ندارد جز آریا و کنسرت خیریه اش. بنابراین تصمیم می گیرد از خط قرمزش که پسرش است بگذرد و سرزده به خانه ی آریا می رود تا مچ افرا را بگیرد.

فصل دوم ملکه ی گدایان با تکیه بر رابطه ی البرز و افرا آغاز می شود. در حالی که آن ها از یکدیگر جدا افتاده اند ملکه ی خشمگین به یک قدمی افرا رسیده است. گروگان ملکه این بار می تواند افرا باشد و از طریق او البرز خودش را نشان دهد.

البرز با صحبت با مادرش کم کم پی می برد که ملکه خاله ی خودش است و چیزی نمانده است که آریا نیز به هویت پنهان مادرش آگاه شود. آریا خواسته یا ناخواسته نقش مهمی در سرنوشت البرز پیدا کرده است.

قسمت اول فصل دوم سریال ملکه ی گدایان نشان می دهد که هنوز ماجرا های زیادی در انتظار البرز و افرا و آریا و ملکه و دیگر کاراکتر های سریال است ماجرا هایی که در قسمت های آینده روشن خواهند شد.منبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید