فیلمی که جوایز تمشک طلایی را درو کرد/ بدترین‌های سینما در سال ۲۰۲۲

0
101

فیلم موزیکال “دایانا” (Diana) پنج “تمشک طلایی” از جمله بدترین فیلم، بدترین بازیگر زن نقش اول و مکمل، بدترین کارگردانی و بدترین فیلمنامه را دریافت کرد.


ایران آرت: برندگان چهل و دومین دوره جوایز “تمشک طلایی” (Razzie Awards) معرفی شدند. فهرست این برندگان به رسم هر سال، یک روز پیش از برگزاری مراسم اسکار منتشر می‌شود. امسال فیلم موزیکال “دایانا” (Diana) پنج “تمشک طلایی” از جمله بدترین فیلم، بدترین بازیگر زن نقش اول و مکمل، بدترین کارگردانی و بدترین فیلمنامه را دریافت کرد.

فیلم “اسپیس جم” برادران وارنر نیز سه “تمشک طلایی” در بخش‌های بدترین بازیگر مرد، بدترین دنباله یا بازسازی و بدترین زوج را به خانه برد. امسال یک “شاخه ویژه” به آقای “بروس ویلیس” اختصاص داده شد که هر سال برای چندین فیلم بی‌کیفیت شبکه نمایش خانگی جلوی دوربین می‌رود. جایزه بدترین بدترین‌ها در این شاخه به فیلم “گناه کیهانی” او رسید.

به گزارش ۳۰نما، “جایزه اصلاح‌شده” امسال به “ویل اسمیت” نامزد اسکار برای “شاه ریچارد” (King Richard) اهدا شد. دیگر نامزدهای این جایزه “جیمی دورنان” با “بلفاست” (Belfast)، و “نیکلاس کیج” با “خوک” (Pig) بودند. این جایزه در سال ۲۰۲۰ به “ادی مورفی” و در سال ۲۰۱۹ به “ملیسا مک‌کارتی” اهدا شده بود.

برندگان اصلی چهل و دومین دوره جوایز “تمشک طلایی”:

بدترین فیلم: موزیکال دایانا (Diana the Musical) نسخه نتفلکیس 

بدترین بازیگر مرد: لبران جیمز، اسپیس جم: میراث جدید (Space Jam: A New Legacy) 

بدترین بازیگر زن: جینا دوال، موزیکال دایانا (Diana the Musical) 

بدترین بازیگر زن نقش مکمل: جودی کی، موزیکال دایانا (Diana the Musical) 

بدترین بازیگر مرد نقش مکمل: جرد لتو، خاندان گوچی (House of Gucci) 

 

 

 

منبع : ایران آرتارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید