فیلم | لحظه اعطای مدال طلا به سجاد گنج زاده

0
66

فیلم | لحظه اعطای مدال طلا به سجاد گنج زاده

مسابقه سجاد در فینال به شکل عجیبی پیش رفت و در شرایطی که او ۴ بر یک از حریف عقب بود، با ضربه سهمگین کاراته کای عربستانی نقش بر زمین شد. بعد از دقایقی و در شرایطی که گنج زاده با برانکارد از تاتامی بیرون رفت، داوران به خاطر سنگین بودن ضربه حمدی، او را از تاتامی اخراج و گنج زاده را برنده اعلام کردند.

به گزارش جویاخبر، سجاد گنج زاده در وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم رقبایی از کشورهایی کانادا، آمریکا، کرواسی و عربستان پیش رو داشت و بعد از ۴ مبارزه سخت توانست مجوز صعود به عنوان صدرنشین را کسب کند. گنج زاده که سه پیروزی و یک تساوی کسب کرد، در نیمه نهایی برابر رقیب ترکیه ای قرار گرفت و توانست او را هم در یک دیدار نفسگیر از پیش رو بردارد و به فینال برسد. مسابقه سجاد در فینال به شکل عجیبی پیش رفت و در شرایطی که او ۴ بر یک از حریف عقب بود، با ضربه سهمگین کاراته کای عربستانی نقش بر زمین شد. بعد از دقایقی و در شرایطی که گنج زاده با برانکارد از تاتامی بیرون رفت، داوران به خاطر سنگین بودن ضربه حمدی، او را از تاتامی اخراج و گنج زاده را برنده اعلام کردند.

این اولین حضور کاراته در المپیک بود که با کسب یک مدال طلای تاریخی همراه شد.

کاروان ایران هم پایان خوشی را برای خود رقم زد و توانست سومین طلای خود را در آخرین روز المپیک کسب کند.

 


فیلم | لحظه بیهوش شدن سجاد گنج زاده و اصابت ضربه شدید به صورتش که باعث کسب مدال طلا کاراته المپیک شد + آخرین اخبار از سلامتی

منبع : جویاخبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید