قهرمان شدن یا نشدن چه فرقی می‌کند وقتی پرسپولیس حق حضور در آسیا را ندارد

0
62

به گزارش وانانیوز، 

ناصر ابراهیمی درباره شرایط لیگ برتر فوتبال و فاصله شش امتیازی پرسپولیس با استقلال اظهار داشت: متأسفانه فوتبال ایران مشکل دارد و این موضوع درباره پرسپولیس هم صدق می‌کند. این باشگاه در سال گذشته،‌ پنج مدیرعامل عوض کرده و بازیکنان هم از تیم جدا می‌شوند. آنها باید به دنبال پیشرفت خودشان باشند و بازیکنی چون طارمی با این پول‌ها در ایران نمی‌مانند.

عرضه سهام استقلال و پرسپولیس را جشن گرفتند، اما در نهایت چه شد؟
وی با بیان اینکه همه شکست‌ها به نام مربی تیم تمام می‌شود، خاطرنشان کرد: در زمان شکست‌ها همه مربی را متهم ردیف اول می‌دانند. یک مدیر باید چهار سال در باشگاه بماند و برنامه‌ریزی کند، اما اکنون مدیران پس از چند ماه جابجا می‌شوند. همه نتیجه‌گرا شده‌اند و کسی به تیم‌های پایه رسیدگی نمی‌کند. هنوز مشکل حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان را حل نکرده‌ایم. اعلام کردند سهام دو باشگاه در بورس عرضه شد و جشن گرفتند. در نهایت چه شد؟ هیچ!

شرایط دفاعی استقلال بهتر و انگیزه آبی‌ها بیشتر است
مربی پیشین پرسپولیس با اشاره به وضعیت سرخابی‌ها در جدول لیگ برتر به تسنیم گفت:‌ استقلال خوب جلو آمده و کادر فنی باکیفیتی دارد. مربیان فعلی سرخابی‌ها می‌توانند کارهای خوبی انجام دهند، اما نه در شرایطی که دست‌شان خالی باشد. تیم ملی ۱۶ لژیونر دارد و اگر آنها را از تیم ملی بگیریم، چه اتفاقی می‌افتد؟ هر چهار دفاع پرسپولیس ضعیف بازی می‌کنند. شرایط استقلال از این حیث بهتر و انگیزه این تیم بیشتر است.

مدافعان پرسپولیس ضعیف هستند؛ تیم هافبک طراح ندارد
ابراهیمی با اشاره به تأثیر مشکلات مالی بر لژیونر شدن بازیکنان یادآور شد: مدافعان پرسپولیس ضعیف هستند و تیم هافبک طراح ندارد. این مشکل البته در همه تیم‌ها وجود دارد. بازیکنان دوست دارند به تیم‌های خارجی بروند و در این شرایط، دست مربی خالی می‌شود. من از ۲۰ سال پیش، ۴۰ میلیون تومان طلبکار هستم و ۱۳ سال است که به ورزشگاه آزادی نیامده‌ام. استادیوم‌های آزادی و شهید شیرودی برای من مانند مسجد بود و هر روز به آنجا می‌رفتم. بازیکنان فعلی باید پیشکسوتان را ببینند و به فکر آینده خود باشند.

وقتی پرسپولیس حق شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد، قهرمان شدن یا نشدن چه فرقی می‌کند؟
وی در پاسخ به این پرسش که چقدر به قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست‌ویکم امیدوار است، خاطرنشان کرد: در اولین دوره لیگ برتر، استقلال در هفته پایانی باید در انزلی شکست می‌خورد و ما باید فجر سپاسی را شکست می‌دادیم تا قهرمان شویم. همین اتفاق افتاد و پرسپولیس به قهرمانی رسید. شانس قهرمانی پرسپولیس به آمادگی بازیکنان بستگی دارد. اکنون اما وقتی حق شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را نداریم، قهرمان شدن یا نشدن چه فرقی دارد؟

سپاهان و فولاد بد بازی می‌کردند
مربی پیشین تیم ملی ایران در مورد عملکرد سپاهان و فولاد در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ گفت: استقلال و پرسپولیس که از مرحله گروهی صعود کردند، چه اتفاق مهمی رقم زدند؟ آنها حداکثر به فینال می‌رسیدند که در آن بازی شکست می‌خوردند. سپاهان عملکرد خوبی نداشت و فولاد هم خوب بازی نمی‌کرد. این تیم زمانی که یک بر صفر از الغرافه جلو افتاد، بازی بسیار بدی ارائه کرد و روی به دفاع آورد.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید