لیگ اروپا| صعود لاتزیو، بایرلورکوزن و بتیس به مرحله حذفی

0
17

به گزارش وانانیوز، 

هفته پنجم دور گروهی مسابقات فوتبال لیگ اروپا، از ساعت ۲۱:۱۵ امشب (پنجشنبه) با هشت دیدار پیگیری شد.

در گروه E، گالاتاسرای با نتیجه ۴ بر ۲ از سد مارسی گذشت. الکساندرو سیسالدائو در دقیقه ۱۲، دوژه کالتاکار در دقیقه ۳۱ (گل به‌خودی)، سفیانه فقولی در دقیقه ۶۴ و رایان بابل در دقیقه ۸۳ برای گالاتاسرای گلزنی کردند و آکادیوش میلیک در دقیقه ۶۸ و ۸۵، دروازه نماینده ترکیه را گشود.

لاتزیو هم با نتیجه ۳ بر صفر بر لوکوموتیو مسکو غلبه کرد. چیرو ایموبیله در دقایق ۵۶ و ۶۳ از روی نقطه پنالتی و پدرو رودریگس در دقیقه ۸۷ گلزنان این بازی بودند. گالاتاسرای و لاتزیو با ۱۱ و ۸ امتیاز در دو رده ابتدایی جدول گروه E جای دارند و صعود خود را به مرحله حذفی قطعی کردند.

در گروه F تقابل میدتیلند و براگا به برتری ۳ بر ۲ میدتیلند انجامید و ستاره سرخ با نتیجه یک بر صفر مقابل لودوگورتس پیروز شد. ستاره سرخ با ۱۰ و براگا با ۹ امتیاز و بر حسب تفاضل گل، جایگاه‌های اول و دوم جدول گروه را به خود اختصاص دادند و شانس بیشتری برای صعود در هفته پایانی دارند.

در مهم‌ترین بازی گروه G، بایرلورکوزن با نتیجه ۳ بر ۲ برابر سلتیک به برتری رسید. روبرت آندریش در دقایق ۱۶ و ۸۲ و موسی دیابی در دقیقه ۸۷ گل‌های لورکوزن را به ثمر رساندند و جوسیپ یورانوویچ و ژوتا در دقایق ۴۰ و ۵۶ برای میهمان گلزنی کردند. رئال بتیس هم مقابل فرانس‌واروژ به پیروزی ۲ بر صفر دست یافت. کریستیان تیو در دقیقه ۵ و سرخیو کانالس در دقیقه ۵۲ موفق به گلزنی شدند. بایرلورکوزن و بتیس که به ترتیب ۱۳ و ۱۰ امتیاز دارند، خود را به مرحله حذفی رقابت‌ها رساندند.

در گروه H نیز دیدار دیناموزاگرب و خنک با تساوی یک-یک به پایان رسید. در این مسابقه صادق محرمی از ابتدا در ترکیب دیناموزاگرب به میدان رفت و در دقیقه ۸۸ تعویض شد. وستهام یونایتد نیز با نتیجه ۲ بر صفر از سد راپید وین گذشت که آندری یارمولنکو در دقیقه ۴۰ و مارک نوبل در دقیقه ۲+۴۵ (از روی نقطه پنالتی)، گل‌های وستهام را به ثمر رساندند. وستهامِ ۱۳ امتیازی صعود خود را قطعی کرده و در هفته پایانی، دیناموزاگرب رقابت حساسی با خنک برای صعود دارد.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید