ماشین سازی فردا به دنبال ۳ امتیاز است/ ضرورت حفظ تمرکز تیمی

0
153ماشین سازی فردا به دنبال ۳ امتیاز است/ ضرورت حفظ تمرکز تیمی

تبریز- سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با تاکید بر ضرورت تلاش برای پیروزی تیمش در بازی فردا مقابل گل گهر گفت: ماشین سازی فردا به دنبال سه امتیاز است.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید بیاتلو امشب در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی و گل گهر در تبریز با اشاره به اینکه تیمش باید تمرکز لازم در زمین بازی را داشته باشد، گفت: سعی می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم.

وی با اشاره به اینکه روی نقاط ضعف و قوت تیم گل گهر کار کرده ایم، افزود: می دانیم بازی سختی در پیش است ولی هدف ما کسب پیروزی بوده و برای حفظ جایگاه ماشین‌سازی خواهیم جنگید.

بیاتلو با بیان اینکه در بازی قبلی حقمان باخت نبود، ادامه داد: در بازی دوم با توجه به اینکه عملکرد خوبی داشتیم ولی دقیقه ۹۰ گل دریافت کردیم که باعث شکست تیم شد، همچنین در بازی اول نیز برابر شهر خودرو بازیکنان تیمم شرایط خاصی داشتند و موفق نشدیم خوب کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر ضرورت حفظ تمرکز تیمی گفت: تیم ماشین سازی تیم بزرگ و ریشه داری است و باید برای موفقیت این تیم تلاش کنیم.

دیدار تیم‌های ماشین سازی و گل گهر سیرجان از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال فردا دوشنبه از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز برگزار خواهد شد.نوشته ماشین سازی فردا به دنبال ۳ امتیاز است/ ضرورت حفظ تمرکز تیمی اولین بار در خبرگزاری مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید