ما ژیان سواریم و رقبا با بوگاتی و بنز با ما رقابت می‌کنند/ اگر بخواهند عضو کمیته فنی فدراسیون هستم

0
67

به گزارش وانانیوز، 

 ابراهیم قاسم‌پور بعد از برتری یک بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل هوادار اظهار داشت: بازی نسبتاً راضی‌کننده بود. تیم ما بازی به بازی عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد، البته این مسائل فنی است و آقای پرکاس باید در مورد آن نظر بدهد. من فقط به عنوان مدیرفنی در تیم نفت هستم. احساس من این است که در حال بهتر شدن و جا افتادن هستیم و دلیل این موضوع آن است که بازیکنان زیادی را پرکاس جذب کرد و این بازیکنان نیاز به هماهنگی بیشتر و کسب شناخت نسبت به هم دارند.

وی در مورد عملکرد شریدین بابایف تصریح کرد: این بازیکن تازه به ما اضافه شده است. از قدیم گفته‌اند هر چه قدر پول بدهید آش خواهید خورد و ما در حد بضاعت‌مان بازیکنانی را که نیاز بود، جذب کردیم. امیدوارم روز به روز روند رو به رشدمان ادامه داشته باشد.

مدیر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان راجع به سختی کار پرکاس با توجه به توقعات هواداران این تیم خاطر نشان کرد: هواداران ما باید صبور باشند. خود من اینجا کار کردم. متأسفانه از این جهت که دوستان ما در آبادان صبور نیستند، کار سخت است. خوشبختانه آنها فوتبال را خوب می‌فهمند و گاهی اوقات نقطه نظراتی دارند که حتی می‌شود از آنها استفاده کرد. هواداران ما باید قبول کنند که ما نسبت به خیلی تیم‌های سوار ماشین ژیان شدیم، در حالی که تیم‌های دیگر با بوگاتی و مرسدس بنز با ما رقابت می‌کنند.

قاسم‌پور درباره حواشی ابتدای بازی هوادار – صنعت نفت و رفتن او به بیرون ورزشگاه تصریح کرد: بیرون ورزشگاه نرفتم. جایگاه من  VIP  بود، اما پایین نشستم که بعضی مسائل فنی را اگر نیاز بود به دوستان انتقال بدهم. البته این نظرات مشورتی است و می‌توانند قبول کنند یا نه. VIP شلوغ بود و جایی رفتم که تماشاگر نبود و خلوت بود و مسئول پایین می‌خواست من را بلند کند و یکی از دوستان فکر کردند که ایشان به من توهین کرد که توهین نکرد. بعد آمدم بچه‌ها را در رختکن آرام کردند و برگشتم سر جای خود. 

وی در مورد اینکه همچنان عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال هست یا نه، گفت: عضو کمیته فنی هستیم و اگر بشود می‌مانیم و اگر نه که می‌رویم.

مدیر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به پشت در ماندن تماشاگران عنوان کرد: این موضوع در اختیارات ما و باشگاه نیست و سازمان لیگ تعیین می‌کند. امروز بازی بدون تماشاچی برگزار شد و یکی مثل من یا بچه‌ام که دوست داشت به ورزشگاه بیاید را واسطه شدیم که بیاید. البته باید از قانون تبعیت کنیم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید