محمدرضا گرایی: قول می‌دهم برای فینالیست شدن چیزی کم نگذارم/ جزینی: امیدوارم علی گرایی و ساروی برنز بگیرند

0
27

محمدرضا گرایی: قول می‌دهم برای فینالیست شدن چیزی کم نگذارم/ جزینی: امیدوارم علی گرایی و ساروی برنز بگیرند

فرنگی کار وزن ۶۷ کیلوگرم کشورمان گفت: با همه توان تلاش می‌کنم در نیمه نهایی به پیروزی برسم و فینالیست شوم.


محمدرضا گرایی  بعد از راهیابی به مرحله نهایی رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک گفت: صبح با کشتی گیر کلمبیا مسابقه داشتم که خیلی بدبدن بود که از پس اش برآمدم.

ملی پوش فرنگی ایران ادامه داد: بعد از حریف آلمانی باید برای رفتن به فینال با کشتی گیر گرجستان مسابقه بدهم. البته قبلاً یک بار کشتی گیر گرجستان را شکست داده ام و امیدوارم امروز عصر هم همین نتیجه را کسب کنم و بتوانم به فینال بروم.

گرایی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌شد شکست محمدعلی (برادرش) در روز گذشته روی عملکرد او تأثیر داشته باشد، گفت: من هدف‌های خودم را دارم. درست است که وقتی محمدعلی باخت، خیلی ناراحت شدم، اما این موضوع نباید روحیه من را بهم می‌ریخت. اجازه ندادم این نتیجه ذهن من را خراب کند.

کشتی گیر وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی ایران حرفهایش را اینطور به پایان برد: انشالله بعد از ظهر حریفم را شکست می‌دهم و به فینال راه پیدا کنم. قول می‌دهم که تمام توانم را به کار بگیرم و چیزی کم نگذارم.

رسول جزینی: عملکرد گرایی رضایت بخش بود

رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در خصوص عملکرد محمد رضا گرایی و صعودش به نیمه نهایی گفت: دیدار مقابل حریف آلمانی همراه بود با ناداوری مشهود که خوشبختانه رضا توانست با شایستگی و قابلیت‌های خود این مسابقه را به نفع خود تمام کند.

وی ادامه داد: در داوری‌های روز گذشته هم بار‌ها این موضوع را دیدیم که مانع از رسیدن ملی پوشان مان به حقشان شد، اما گرایی بدون توجه به وضعیت داوری کار را مقابل این قهرمان عنوان دار جهان یکسره کرد.

جزینی عملکرد گرایی را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: حریف نیمه نهایی رضا حریفی قدرتمند است که سعی می‌کنیم در فرصت باقیمانده تا دیدار ذهنش را آماده این دیدار سنگین کنیم.

وی در پایان گفت: ان اشالله در رقابت‌های عصر علی گرایی و ساروی بتوانند با کسب دو برنز این تیم جوان را که در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد به موفقیتی نسبی برسانند و دل مردم را شاد کنند.

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید