محکومیت مالکان باشگاه رایکای بابل با حکم کمیته اخلاق/ ادامه فعالیت باشگاه با اخذ تأییدیه

0
29

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین احکام قطعی صادره کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره پرونده‌های مطروحه به شرح زیر اعلام شد:

* براساس اعلام کمیته اخلاق، رأی محکومیت صادره علیه عباس کافی صادره از کمیته اخلاق پس از درخواست تجدیدنظرخواهی، از سوی کمیته استیناف قطعی شد. بر همین اساس، عباس کافی به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال و شش ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شده است و ادامه فعالیت نامبرده، صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

* همچنین رأی محکومیت صادره علیه باشگاه رایکای بابل و آقایان رحمان نجف‌زاده، علی اکبر جعفرنژاد و پیمان منیری حمزه کلائی صادره از کمیته اخلاق پس از درخواست تجدیدنظرخواهی، از سوی کمیته استیناف عیناً تأیید و قطعی شد. بر همین اساس باشگاه رایکای بابل به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یک میلیارد ریال و آقایان رحمان نجف‌زاده، علی‌اکبر جعفرنژاد و پیمان منیری حمزه کلائی هرکدام به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال محکوم شده‌اند.

لازم به توضیح است قطعیت اجرای رأی دادنامه کمیته اخلاق در این خصوص به طرفیت آقای حسام حسن نتاج جلوداری به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در مرحله بدوی اعلام شده بود. لذا ادامه فعالیت باشگاه رایکای بابل و آقایان حسام حسن نتاج جلوداری، رحمان نجف‌زاده، علی اکبر جعفرنژاد و پیمان منیری حمزه کلائی، صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان‌پذیر خواهد بود.

* در مورد رأی قطعی خانم عطیه محب‌زاده با توجه به درخواست اعاده دادرسی، قرار موقوفی تعقیب نامبرده از سوی کمیته محترم استیناف صادر شده است.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید