مراکشی‌ها برای برکناری ویلموتس باید ۲۰۰ هزار دلار پرداخت کنند

0
49

به گزارش وانانیوز، 

در گزارش پایگاه خبری الکوره آمده است: مارک ویلموتس بلژیکی الرجاء را در وضعیت سختی قرار داده و با یک تساوی ناامیدکننده دیگر خانگی موجب ناراحتی هواداران این تیم شده است. ویلموتس حالا در قلب بحران است و با توجه به ناکامی و عملکرد ضعیفی که داشته است هواداران این باشگاه خواسته‌ای به جز برکناری او ندارند. با توجه به اُفت فاحش این تیم و از دست رفتن قهرمانی در سوپرجام آفریقا برابر الاهلی این تیم در چهار بازی اخیر خود در لیگ مراکش هم فقط دو پیروزی به دست آورده و انیس محفوظ رئیس باشگاه به دلیل انتخاب ویلموتس با دردسر بزرگی مواجه شده است.

دردسر محفوظ شرط غرامت شش ماه دستمزد ویلموتس است که در صورت برکناری مربی بلژیکی باید ۲۰۰ هزار دلار به او پرداخت کند. این درحالی است که محفوظ پیشنهاد کنار گذاشتن اسعد الشابی مربی تونسی قبلی الرجاء را داده بود در حالی که این مربی الرجاء را به قهرمانی جام کنفدراسیون آفریقا و جام حذفی رساند. انیس محفوظ همچنین در انتخابات ریاست باشگاه قول داده بود بازیکنان بزرگی را جذب می‌کند، اما موفق به تحقق وعده‌هایش نشد.

با این وجود که سناریوی ناکامی ویلموتس در مراکش مشابه اتفاقاتی است که پیش از این برای این مربی در ساحل عاج و ایران روی داده است به نظر می‌رسد مراکشی‌ها می‌توانند با پرداخت هزینه و غرامت به مراتب کمتری نسبت به ایران همکاری خود با این مربی بلژیکی ناکام را به پایان برسانند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید