مسی عصبانی و بارسلونای نگران؛ خداحافظی بزرگ در سال ۲۰۲۱

0
151


 لیونل مسی عصبانی است. فوق‌ستاره آرژانتینی در بارسلونا روزهای خوبی را نمی‌گذراند و ناراحتی‌‌اش هم فقط بابت موقعیتی که تیم بارسلونا در این روزها تجربه می‌کند، نیست. حالا تقریباً مشخص شده که رابطه پسر متولد روساریو با رئیس بارسلونا و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه اصلاً خوب نیست. مجموعه‌ای از اختلاف‌ها با اعضای هیئت‌مدیره وجود دارد که حالا این اختلاف‌ها قدیمی هم شده است. این اختلاف‌نظرها شامل مواردی چون رویکرد باشگاه در زمینه کاهش دستمزد بازیکنان در دوران کرونا و همچنین درز اخبار داخل رختکن به بیرون از باشگاه می‌شود.

در این شرایط که مسی به‌طور واضح نارضایتی خود را نشان داده، شبکه SER هم خبر داده فوق‌ستاره بارسا یک ضربه مهم را به هیئت‌مدیره باشگاه زده است. طبق اعلام این شبکه، کاپیتان بارسلونا، مذاکرات در مورد تمدید قرارداد خود را متوقف و اعلام کرده دوران حضورش در بارسا در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید.

مسئولان بارسلونا یا این موضوع را تکذیب می‌کنند یا دست‌کم عنوان می‌کنند که از تصمیم مسی در این مورد آگاهی ندارند. آنها فکر می‌کنند که مذاکراتی که از قبل شروع شده است مسیر عادی خود را طی خواهد کرد و مشکلی در این زمینه نخواهد بود.

البته که مسی هم لازم نیست در حال حاضر نسبت به این خبر واکنشی رسمی نشان دهد چون هنوز چندین ماه تا پایان قرارداد او باقی‌ مانده و مذاکرات هم ممکن است زمان‌بر باشد. مسی منتظر می‌ماند تا اتفاقات آینده را نیز بررسی کند، اتفاقاتی نظیر چگونگی تقویت تیم برای فصل آینه یا اینکه چه کسی به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی خواهد شد. اما آنچه مشخص است این است که مسی می‌خواهد تصمیم‌گیری در مورد قرارداد در اختیار خودش باشد. کاپیتان تیم کاتالان تصمیم دارد که قراردادهای کوتاه مدت یک یا دو ساله ببندد و همیشه هم این اختیار را داشته باشد که به طور یک‌طرفه در پایان هر فصل قرارداد خود را فسخ کند و از بارسا جدا شود.

تا تابستان ۲۰۲۱ هنوز زمان زیادی باقی است اما در این مدت اتفاقات زیادی رخ خواهد داد. انتخابات ریاست باشگاه یکی از این اتفاقات مهم است که روی تصمیم مسی می‌تواند تأثیر‌گذار باشد. تمدید قرارداد مسی در شرایط فعلی می‌تواند یک امتیاز بزرگ برای جو سپ ماریا بارتومئو رئیس فعلی باشگاه به حساب‌‌ آید و او از این امتیاز برای انتخابات ریاست باشگاه استفاده خواهد کرد هرچند که خودش نمی‌تواند در انتخابات شرکت کند اما حتماً از این حربه در راه حمایت از کاندیدای مورد نظر خود بهره خواهد برد.نوشته مسی عصبانی و بارسلونای نگران؛ خداحافظی بزرگ در سال ۲۰۲۱ اولین بار در روز نو پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید