مس نشان داده تیم خوبی است

0
87

به گزارش وانانیوز، 

ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: مس مقابل تیم خوب پیکان گل‌های زیادی به ثمر رساند و باعث شگفتی شد. این تیم تازه به لیگ برتر آمده و نشان داده تیم خوبی است. آنها امتیازات برابری با ما دارند و همانطور که قبلاً گفتم، در لیگ تیم ضعیفی نداریم.

مس منتظر اشتباهات کوچکی است تا به گل برسد و ۳ امتیاز را بگیرد
وی با بیان اینکه ایده‌های زیادی در حمله، دفاع و سایر نکات دارد، تصریح کرد: باید مسائلی را که می‌خواهم، در بازی‌ها پیاده کنم و اکنون بازیکنان، نکات مختلف را به بازی انتقال می‌دهند. بازی فقط تهاجمی نیست و در دو دیدار قبلی دیدیم که رقبا منتظر اشتباهات کوچکی هستند که موقعیت بسازند. مس هم آمده تا فردا سه امتیاز را بگیرد و منتظر اشتباهات کوچکی است تا به گل برسد.

تیمی نیستیم که منتطر حریف بمانیم و رقیب را کنترل خواهیم کرد
سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم مثبت کار کنیم، می‌توانیم ریسک کنیم، اما رقبا همانند دیدارهای قبل منتظر اشتباهات ما هستند؛ همانطور که در دو بازی قبلی گل هم خوردیم. تیمی نیستیم که منتطر حریف بمانیم و ما رقیب را کنترل خواهیم کرد. به همین خاطر باید از لحاظ فیزیکی و ذهنی آماده باشیم و بهترین تصمیمات را بگیریم.

امیدوارم هیچ جادویی علیه ما انجام ندهند!
ساپینتو در واکنش به اینکه گفته می‌شود سرمربی مس کرمان از جادوگری استفاده می‌کند، با خنده بیان کرد: امیدوارم هیچ جادویی علیه ما انجام ندهند! دوست ندارم به این‌گونه مسائل اعتقاد داشته باشم. روزی کسی از من پرسید آیا هر چیزی امکان‌پذیر است؟ من هم گفتم بله. برخی مربیان خرافاتی هستند، اما من مذهبی هستم و اینها را با هم مخلوط نمی‌کنم.

پس از اینکه یک خبرنگار از سرمربی استقلال پرسید که آیا همچنان معتقد است می‌تواند چهار قهرمانی برای آبی‌پوشان به ارمغان بیاورد یا خیر، مدیر رسانه‌ای استقلال پاسخ داد که ساپینتو قول چهار قهرمانی نداد و تنها گفت امیدوار است آبی‌ها را به قهرمانی برساند.

به غیر از ما ۳ تیم دیگر هم آرزوی قهرمانی دارند
ساپینتو در این باره گفت: قهرمانی آرزوی ماست و همیشه برای این موضوع تلاش می‌کنیم. با این حال فقط ما نیستیم و سه تیم دیگر چنین آرزویی دارند. ما گام به گام جلو می‌رویم و تمرکزمان روی دیدارهای آینده است.

نمی‌خواهم درباره استراتژی تیمم صحبت کنم
وی در مورد سیستم دفاعی استقلال مقابل مس کرمان و اینکه به نظر می‌رسد محمد حسین مرادمند برابر نارنجی‌پوشان به میدان برود، اظهار داشت: نمی‌خواهم درباره استراتژی تیمم صحبت کنم. در هر مسابقه استراتژی متفاوتی داریم و شما خواهید دید چه برنامه‌ای خواهیم داشت. نمی‌توانم درباره بازیکنانی که می‌خواهند بازی کنند یا نکنند، صحبت کنم.

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید