موفقیت دو ایرانی در دوره مدرسین فدراسیون جهانی تکواندو

0
147موفقیت دو ایرانی در دوره مدرسین فدراسیون جهانی تکواندو

از میان سه نماینده ایران در دوره تربیت مدرس فدراسیون جهانی تکواندو، دو نفر با موفقیت این دوره را پشت سر گذاشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره با حضور ۲۱۰ نماینده از ۳۰ کشور طی روزهای پنجم تا نهم آبان ماه به مدت چهار روز به صورت آنلاین از سوی کمیته آموزش فدراسیون جهانی برگزار شد. از ایران نیز سه مربی حضور داشتند که در نهایت، حافظ مهدوی رئیس کمیته داوران و هادی افشار از قهرمان با اخلاق و تحصیلکرده سابق تیم ملی که مدال نقره مسابقات جهانی ۲۰۰۱ را در کارنامه دارد دوره فوق را با موفقیت پشت سر گذاشتند. محمد امین نامجو توفیقی در دوره فوق نداشت.

برای حضور در این دوره نفرات متقاضی پس از ارسال مدارک و یک گزارش به زبان انگلیسی و تایید فدراسیون جهانی در کلاس شرکت کردند. در جریان کلاس نیز دروسی از قبیل روانشناسی، تاریخچه تکواندو، قوانین داوری، نحوه امتیازبندی مسابقات جهانی، اصول مربیگری و… تدریس شد.

در نهایت آزمون دوره فوق در دو بخش نوشتاری و تصویری برگزار شد. در بخش اول نفراتی که موفق به کسب ۸۰ درصد امتیازات آزمون نوشتاری شدند به مرحله بعد راه پیدا کرده و می‌بایست در بخش تصویری به سوالات آزمون گیرنده به صورت آنلاین پاسخ می‌دادند.

مهدوی و افشار با موفقیت در این دوره به مدرک مدرس رسمی فدراسیون جهانی را بدست آورده و در صورت دعوت از سوی WT می‌توانند دوره‌های مختلف را تدریس نمایند.نوشته موفقیت دو ایرانی در دوره مدرسین فدراسیون جهانی تکواندو اولین بار در خبرگزاری مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید