مونتزا به سری A صعود کرد/ بازگشت پیرمرد پرحاشیه به سطح اول کالچو!

0
47

به گزارش وانانیوز، 

بازی برگشت فینال پلی‌آف صعود به سری A برای فصل ۲۳-۲۰۲۲، شب گذشته (یکشنبه) میان تیم‌های پیزا و مونتزا برگزار شد که این بازی را تیم مونتزا در وقت‌های اضافه با نتیجه ۴ بر ۳ برد و با توجه به پیروزی ۲ بر یک بازی رفت در مجموع با نتیجه ۶ بر ۴ حریفش را شکست داد.

به این ترتیب تیم تحت تملک سیلویو برلوسکونی مالک پیشین میلان که آدریانو گالیانی مدیر سابق روسونری نیز آن را اداره می‌کند، پس از  لچه به عنوان قهرمان  و کرومونزه به عنوان نایب قهرمان سری B، سومین تیم راه یافته به سری A در فصل آینده خواهد بود.

این بدان معناست که سیلویو برلوسکونی که دوران مالکیتش بر میلان با حواشی زیادی همراه بود، در فصل آینده حداقل باید دو بار مقابل تیم سابقش قرار بگیرد که این یکی از نکات جالب کالچو در فصل آینده خواهد بود.

نخست وزیر سابق ایتالیا، ماه آوریل سال ۲۰۱۷ باشگاه میلان را در ازای ۷۴۰ میلیون یورو به یک گروه سرمایه گذاری چینی به ریاست یونگ هونگ لی واگذار کرد هرچند مالکان جدید باشگاه به دلیل ناتوانی در بازپرداخت وام‌هایی که برای خرید باشگاه و تقویت تیم اخذ کرده بودند، تملک‌شان را قهرمان ۷ دوره لیگ قهرمانان اروپا از دست دادند و مؤسسه اعتباری الیوت آمریکا که پرداخت کننده وام به چینی‌ها بود، این باشگاه را از چنگ آنها درآورد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید