موها خود را می توانیم خیس رنگ کنیم؟

0
244موها خود را می توانیم خیس رنگ کنیم؟

رنگ کردن موها بسیار مهم است چون به راحتی می تواند به مو آسیب برساند اما سوال اینجاست که موهای خود را خشک یا خیس رنگ کنیم

به گزارش سیمرغ:آیا باید موها را خیس و سپس رنگ کرد  یا  باید موها خشک باشد و بعد آن ها را رنگ کنیم ؟ این تفاوت بیشتر از هر چیزی به نوع رنگ استفاده ‌شده ارتباط دارد. بیشتر خانم‌ها به این تفاوت توجهی ندارند.

 

 آیا می شود موهای مرطوب را رنگ کرد؟

 بله می‌توان موهای مرطوب را رنگ کرد. اگر دقت کرده باشید پس از اتمام هایلایت موها و آب کشی آن ها در سالن‌های آرایشگاه و زمانی که موها هنوز مرطوب هستند، کار رنگ کردن موها دقیقا در همین مرحله انجام می‌گیرد. پس این کار غیرعادی نیست.

مرطوب بودن موها مانع از جذب رنگ نمی‌شود. تفاوت بین رنگ کردن موهای خشک و موهای مرطوب، بیش از همه در دوام رنگ مو بر اساس رنگ موی استفاده‌شده مشخص می‌شود.از جمله مزایای رنگ کردن موی خیس :

  رنگ مو بهتر پخش می شود

 رطوبت اضافی روی موها به رنگ کمک می‌کند که بهتر روی موها پخش شود. این درحالی است که موقع رنگ کردن موهای خشک باید خیلی دقت کرد که تک‌تک تارهای مو کاملا با رنگ تماس پیدا ‌کند و رنگ را به خود بگیرد.

  جذب‌کنندگی موها را تقویت می کند

 موهای مرطوب تخلخل بیشتری دارد و کوتیکول‌های موها بهتر باز می‌شود تا مایعاتی مثل رنگ را جذب کند.

 احساس راحتی بیشتر

 کار کردن روی موهای مرطوب بسیار راحت‌تر از کار کردن روی موهای خشک است.

 نکات منفی رنگ کردن موهای مرطوب

 غیردقیق

درحالی که رطوبت اضافی به توزیع هرچه بهتر رنگ کمک می‌کند، اما دقت کار در روند رنگ کردن موها را کاهش می‌دهد.

 خطر آسیب‌دیدگی

موها در حالت مرطوب آسیب‌پذیری بیشتری دارند و درنتیجه رنگ کردن موهای مرطوب می‌تواند با خطر بیشتری برای موها همراه باشد.نوشته موها خود را می توانیم خیس رنگ کنیم؟ اولین بار در زندگی آنلاین پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید