می‌توانیم از استقلال امتیاز بگیریم

0
71

به گزارش وانانیوز، 

نیما انتظاری شرایط تیم هوادار را مطلوب خواند و گفت: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و تغییرات مالکیتی هم نسبت به فصل گذشته انجام شد و باشگاه ساختار جدیدی پیدا کرده است. ما بازی‌های تدارکاتی خوبی هم انجام دادیم و خودمان را آماده می‌کنیم تا فصل را شروع کنیم.

هافبک دفاعی تیم فوتبال هوادار در ادامه در مورد انتخاب این تیم خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم انتخاب خوبی انجام دادم و یکسری از فاکتورها را در نظر گرفتم. همین جا باید از مهدی تارتار و سیدمجتبی حسینی تشکر کنم که به من لطف داشتند و پیشنهاد دادند. امیدوارم که یک روز با آنها دوباره کار کنم. مطمئناً تمام هدفم این خواهد بود که جواب اعتماد کادر فنی تیم هوادار را بدهم و بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی درباره تقابل با استقلال تهران در هفته اول مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: ما این قرعه را به فال نیک می‌گیریم و انگیزه زیادی داریم تا در همین هفته اول خودمان را نشان بدهیم. معمولاً تیم‌های مدعی در هفته‌های ابتدایی سر و شکل کاملی ندارند و هر چه زمان بگذرد آنها سخت‌تر امتیاز از دست می‌دهند. من معتقدم که می‌توانیم در هفته اول از استقلال امتیاز بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید