ناپولی ترسو و بیش از حد قابل پیش‌بینی بود

0
54

به گزارش وانانیوز، 

لوچانو اسپالتی سرمربی تیم فوتبال ناپولی پس از باخت ۳ بر ۲ شب گذشته (یکشنبه) تیمش مقابل اینتر که پایان بخش شکست‌ناپذیری تیم شهر ناپل پس از ۱۳ هفته از آغاز رقابت‌های سری A بود، دلیل این شکست را مسائل روانی دانست.

اسپالتی پس از این بازی به شبکه DAZN گفت: لائوتارو (زننده گل سوم و پیروزی بخش اینتر) بازیکن فوق‌العاده‌ای است. او به زمان نیاز داشت تا خودش را پیدا کند اما الان دارد نشان می‌دهد که یک قهرمان است هر چند که ما می‌دانستیم همینطور است. از نظر کیفی، عملکرد ما در نیمه دوم بهتر بود و پاس‌های شجاعانه و غیرقابل پیش‌بینی‌مان بیشتر شد. در نیمه اول، ما بیش از اندازه قابل پیش‌بینی بودیم و بدون انگیزه و بی‌برنامه دنبال راه حل می‌گشتیم و اینطور شد که فضاهای زیادی را برای اینتر ایجاد کردیم تا ضدحملاتش را آغاز کند. هنوز بعضی از بخش‌های بازی‌مان نیاز به پیشرفت دارد اما در مجموع عملکرد تیم ما خوب است.

یکی از اتفاقات مهم بازی مصدومیت مهاجم نیجریه‌ای ناپولی، ویکتور اوسیمهن بود که در نتیجه برخورد سرش با سر میلان اشکرینیار مدافع میلان، برای لحظاتی گیج شد. در نتیجه این برخورد، او به بیمارستان انتقال داده شد تا معایناتی روی او صورت بگیرد ضمن اینکه نگرانی‌هایی از بابت شکستگی استخوان گونه او هم وجود داشت.

اسپالتی درباره وضعیت بازیکنش گفت: چشم او کبود شده و نمی‌تواند خیلی خوب ببیند. بنابراین نیاز داشت مورد معاینه قرار بگیرد. دور چشمش ورم کرده و من امیدوارم که این فقط یک کبودی ساده باشد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید