نقشه عجیب زن جوان تهرانی برای رفتن به دوبی

0
38

نقشه عجیب زن جوان تهرانی برای رفتن به دوبی

زن جوان که قصد داشت بدون اجازه همسر با دختر کوچکش از کشور خارج شود، با پرداخت پول به مردی غریبه او را به عنوان همسرش معرفی کرد و با دریافت پاسپورت برای فرزندش از کشور خارج شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا: زن جوان که قصد داشت بدون اجازه همسر با دختر کوچکش از کشور خارج شود، با پرداخت پول به مردی غریبه او را به عنوان همسرش معرفی کرد و با دریافت پاسپورت برای فرزندش از کشور خارج شد.

چندی قبل مردی با مراجعه به پلیس از همسرش شکایت کرد و گفت: همسرم بدون اجازه من دختر کوچک‌مان را ربوده و از کشور خارج شده است.

کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، دختر خردسال هنگامی که در خانه پدر خود در غرب تهران بوده توسط مادرش ربوده شده و به مکانی نامعلوم برده شده است.

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد مادر این کودک خردسال پس از ربودن فرزندش، همراه وی به کمک یک مرد جوان پاسپورت جعلی تهیه کرده و بدون اجازه پدر خانواده به کشور امارات مهاجرت کرده است.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، مرد جوان را پس از تحقیقات گسترده شبانه‌روزی شناسایی کردند و در ادامه موفق به دستگیری وی شدند.

مرد جوان پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی ادعا کرد در ازای دریافت ۶۵ میلیون تومان پول خود را پدر این کودک معرفی کرده و موفق به دریافت پاسپورت برای او شده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، دختر خردسال و مادرش به دوبی رفته اند و در ادامه قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند که در حال حاضر تلاش برای بازگرداندن این دختربچه ادامه دارد.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید