نقل و انتقالات استقلال| سیدحسین مذاکره تازه‌ای با استقلال نداشته است

0
56

به گزارش وانانیوز، 

سیدحسین حسینی یکی از ستاره های استقلال در لیگ قبل بود. گلر ملی پوش آبی ها عملکرد بسیار خوبی در قفس توری تیمش داشت و توانست رکورد بیشترین تعداد کلین شیت را نیز به نام خودش بزند و دستکش طلایی لیگ بیست و یکم را از آن خودش کرد.

درخشش حسینی در شرایطی به دست آمد که این گلر تابستان گذشته تا مرز جدایی از استقلال نیز پیش رفت و حتی پست اینستاگرامی نیز در این خصوص به اشتراک گذاشت اما در نهایت در این تیم ماندگار شد و یکی از بهترین فصول ورزشی خود را سپری کرد.

عملکرد خوب این گلر باعث شده است تا آبی ها برای حفظ این سنگربان، در پی تمدید قرارداد او باشند. او تابستان گذشته قراردادش را به مدت ۲ فصل با استقلال تمدید کرد که یک فصل از آن باقی مانده است.

با این حال امشب اخباری مبنی بر تمدید قرارداد حسینی به مدت دو فصل دیگر در رسانه ها مطرح شد که پیگیری ها نشان می دهد که گلر شماره یک استقلال مذاکره تازه ای برای تمدید قرارداد با مدیران باشگاه نداشته است.

هر چند که تمدید قرارداد با سنگربان شماره یک آبی ها می تواند نکته مثبتی در کارنامه مدیران باشگاه باشد اما واقعیت این است هیچ گونه توافقی برای تمدید قرارداد حسینی انجام نشده و او همچنان یک فصل دیگر با تیم قرارداد دارد مگر اینکه در روزهای آتی طرفین پای میز مذاکره بنشینند.

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید