نقل و انتقالات پرسپولیس|۲ دلیل یحیی برای چشم‌پوشی لژیونر پرسپولیسی

0
71

به گزارش وانانیوز، 

 چندی پیش سایت «اسپورت داگ» یونان در گزارشی به خروجی های احتمالی آ.اک در تابستان پیش رو پرداخت. بر این اساس نام کریم انصاری فرد که پیش از این سابقه کاپیتانی تیم ملی کشورمان را هم دارد، در لیست خروجی دیده می شود.

این رسانه نام ۶ بازیکن آ.اک را در لیست خروخی آورد که از میان بازیکنان ایرانی انصاری فرد در این لیست حضور داشت.

برهمین اساس شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه کریم انصاری فرد در سال منتهی به جام جهانی تصمیم گرفته است پرسپولیسی شود.

انصاری فرد در آخرین فهرست تیم ملی جای خود را به علی علیپور و پیراهنش به اللهیار صیادمنش داد تا در آستانه جام جهانی و پس از یک دهه، جایگاهی در تیم ملی را هم در آستانه از دست رفتن ببیند در حالی که به نظر می رسید حداقل تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کنار تیم ایران باشد.

او آخرین گل ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به ثمر رساند اما حالا از سوی دراگان اسکوچیچ حتی به تیم ملی هم دعوت نمی شود!

از طرفی او در گذشته شاگرد یحیی گل محمدی در پرسپولیس بوده است و این دو خاطرات خوبی از همکاری مشترک دارند اما…

یحیی گل محمدی به دو دلیل تمایلی به خرید کریم انصاری فرد نشان نداده است؛ اول آن که انصاری‌فرد این فصل تنها ۴ گل برای تیمش به ثمر رساند تا برخلاف فصل پیش از آن که با ۱۳ گل عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته بود، این بار فصل موفقی را سپری نکند. این موضوع به علاوه قرار گرفتن این مهاجم با تجربه در لیست فروش آ.آک یونان گویای افت و نزول محسوس فروارد ایرانی است.

دلیل دوم به مصدومیت اخیر کریم انصاری فرد از ناحیه چشم بر می گردد. ظاهرا پس از شوخی عجیب ملی پوشان با این بازیکن در جشن تولدش در اردوی تیم ملی، انصاری فرد مجبور است در مسابقات از عینک مخصوص استفاده کند و همین موضوع ذهن پرسپولیسی ها را در مورد توانایی فعلی اش دچار تردید کرده است.

بنابراین تا لحظه نگارش این گزارش، کریم انصاری فرد جایی در لیست خرید تابستانی یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس ندارد. سرمربی پرسپولیس دنبال گزینه های دیگری است و گفته می شود ۲ مهاجم برزیلی را هدف قرار داده است.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید