نمی‌فهمم چرا موضوع ماندن من و امباپه در PSG از متن خارج شده است

0
36

به گزارش وانانیوز، 

مائوریسیو پوچتینو که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در هفته سی‌و‌پنجم لوشامپیونه فرانسه در خانه استراسبورگ تن به تساوی ۳-۳ دادند، پس از این بازی گفت: فکر می‌کنم ما شایسته برد در این بازی بودیم. ما برنده نشدیم، اما چیزهای بسیار خوبی در زمین از خود ارائه دادیم. در کل فکر می‌کنم ما بهتر از حریف و بسیار حرفه‌ای بودیم که این نکته خوبی است، اما گل‌هایی دریافت کردیم که باعث شد در پایان بسیار ناامید شویم.

سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن که تیمش پیش از این قهرمانی‌اش در لوشامپیونه را قطعی کرده، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما قهرمانی‌مان را پیش از این مسجل کرده‌ایم و این مهمترین چیز است. ناامید شدم چون فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما تنها در ۱۵ دقیقه ابتدایی خوب نبودیم، اما روی هم‌رفته بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و سزاوار کسب پیروزی بودیم.

وی همچنین درباره واکنش‌هایی که به اظهارات پیش از این بازی‌اش به وجود آمده که گفته بود خودش و امباپه فصل بعد صد درصد در پاری‌سن‌ژرمن خواهند بود، خاطرنشان کرد: توضیح دادنش سخت است، ولی سعی می‌کنم توضیح بدهم. من آن روز به سؤال مطرح شده (اینکه شانس خودش و امباپه را برای حضور در پاری‌سن‌ژرمن در فصل آینده را چقدر می‌بیند) پاسخ دادم، این احساس من در آن زمان بود که احتمال بروز چنین چیزی صد درصد است. من نمی‌فهمم این موضوع چرا از متن خارج شده است. اما من سرسخت هستم، به شایعات اهمیتی نمی‌دهم. من روی کارم تمرکز دارم و بازیکنانم می‌دانند که چگونه کار می‌کنیم. ما به کار خود ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید