نوری:پس از صعود به لیگ برتر زمان زیادی را از دست دادیم/ ملوان سردرگم است

0
26

به گزارش وانانیوز، 

پژمان نوری در خصوص شرایط باشگاه ملوان پس از صعود به لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه پیش از آخرین دیدارمان در لیگ یک، تسویه حساب کامل مالی با بازیکنان انجام دادیم و تمام اعضای تیم صددرصد قرارداد خود را دریافت کردند. چند روز پس از قهرمانی با شکوهی که داشتیم پاداش قهرمانی نیز به اعضای تیم بزرگسالان پرداخت گردید. از فردای این اتفاق با شکوه، پیگیر تسویه حساب‌های مالی باشگاه بودیم تا تعهداتمان را به صورت کامل عمل کرده باشیم. همچنان نیز مشغول این کار هستیم تا ان‌شاالله در روزهای آینده تمامی تعهدات مالی را پرداخت نماییم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص برنامه فصل آینده، گفت: دو روز پس از آخرین دیدارمان در لیگ، جلسه مجمع تشکیل و در خصوص فصل آینده و شرایط باشگاه صحبت شد. پوررشید (عضو هیات مدیره) در دو فصل اخیر شرایط بی نظیری را برای باشگاه فراهم کرد، به اعضای مجمع گفت شرایط حضور در هیات مدیره باشگاه را ندارد. از این پس به عنوان یک هوادار در کنار ملوان خواهد بود و در حد توان به این تیم کمک خواهد کرد.

وی افزود: حتی در این جلسه مسئولین شهرستان به پوررشید پیشنهاد سهام باشگاه را دادند که او ضمن تشکر از اعضای مجمع اعلام کرد، این سهام متعلق به مردم است و به هیچ عنوان این پیشنهاد را نمی پذیرم. به هر صورت آرزوی من و هر ملوانی این بود که پوررشید همچنان در مجموعه حضور داشته باشد اما باید شرایط او را هم درک کنیم و بپذیریم که در حال حاضر نمی‌تواند به همکاری ادامه بدهد.

نوری با اشاره به اینکه تنها پنجاه روز تا آغاز لیگ برتر زمان باقی مانده، عنوان کرد: هزینه‌های حضور در لیگ برتر با لیگ یک متفاوت است و همه مسئولین نیز در جلسه مجمع در این خصوص اتفاق نظر داشتند. باید هرچه سریع تر در این خصوص اقدام شود. تا همین امروز هم زمان بسیاری را از دست دادیم. ما از لیگ یک به لیگ برتر صعود کردیم و حضور در این فضای متفاوت نیازمند آماده سازی دقیق است. به عنوان عضوی کوچک در ملوان خواهش دارم هرچه سریع تر وضعیت باشگاه از لحاظ مالی مشخص شود.

وی تصریح کرد: سال‌ها در این تیم به عناوین مختلف حضور داشتم و همه دیدیم باشگاه با چه شرایط سختی در ده سال گذشته دست و پنجه نرم کرد. بدهی‌های انباشته شده از سال‌های قبل و دست به دست شدن باشگاه بین افراد مختلف بدون منابع مالی مشخص، همه این عوامل دست به دست هم دادند و در نهایت منجر به سقوط ملوان و دست و پا زدن در منجلاب لیگ یک شد. جایی که به آن تعلق نداشتیم. ملوان از دهه پنجاه پرافتخارترین و با ثبات ترین باشگاه شمال کشور در سطح اول فوتبال ایران بوده و حالا که با تلاش همه، این تیم دوباره به لیگ برتر برگشته نباید مثل گذشته عمل کنیم. هنوز نمی‌دانیم چقدر بودجه داریم و تا چه اندازه می‌توانیم در نقل و انتقالات هزینه کنیم یا بهتر بگویم، هزینه ها تا حدود بسیار زیاد مشخص است اما منابع تامین آن خیر. این بزرگترین سردرگمی ما در این روزها است.

نوری گفت: سرمربی ما در فصل گذشته بهترین عملکرد را داشت. نتایج و رکوردهایی که در لیگ یک جابه جا شد گواه این مهم است اما الان قراردادی با مازیار زارع نداریم. قطعا باید ببینیم سرمربی ما چه خواسته‌هایی دارد و آن‌ها را برآورده کنیم. لازمه ی این کار داشتن برنامه مشخص و شفاف برای آینده باشگاه است. قطعاً زارع مثل فصل گذشته دنبال داشتن یک تیم خوب و رقابتی برای لیگ برتر است.در واقع این خواست همه ما ملوانی‌ها است.

مدیرعامل باشگاه ملوان اظهار داشت: واقعا نمی‌خواهم وقتی این حجم از بدهی‌ها در دو سال گذشته تسویه شده، بار دیگر بدهی روی بدهی بگذاریم و مثل دو سال قبل باشگاه را به مرز ورشکستگی برسانیم. اتفاقی که در فوتبال ایران بسیار زیاد رخ داده و در همین ملوان نیز شاهدش بودیم. فدراسیون فوتبال سخت گیری‌های بسیاری را در مورد باشگاه‌ها انجام می‌دهد. یک نمونه آن رسیدگی فوری به شکایات بازیکنان است که در سال‌های گذشته اینطور نبود.

وی افزود: نمونه دیگر بحث مفصل استادیوم است و عظم همگانی در استان را می‌طلبد. من فوتبالی و عاشق باشگاه ملوان هستم. سال‌ها دنبال توپ دویدم. ادعایی در مدیریت ندارم و تنها چیزی که به آن فکر می‌کنم کمک به ملوان است. هدف دیگری ندارم. تنها خواسته‌ام این است که هرچه سریع تر با منابع مالی مشخص کار آغاز شود و با قدرت برای حضور در لیگ برتر آماده شویم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید