نیروی باطنی خود را دریاب

0
28

نیروی باطنی خود را دریاب

در زندگی قادر خواهید شد از شادمانی و تندرستی و رفاه و آسایش و آرامش بیشتر برخوردار شوید مشروط بر آنکه بتوانید از این نیروی باطنی انسان‌ها نهفته در ضمیر خویش به نحو احسن استفاده نمایید.شما نیازی بدان ندارید که در پی کسب و جمع‌آوری این نیرو باشید

تحریریه زندگی آنلاین : به نظر شما این راز نیروی باطنی انسان‌ها چیست؟ این راز سر به مهر با قدرت شگرفش در وجود شما نهفته است. در این مقاله به بررسی نیروی باطنی انسان‌ها می‌پردازیم.

 

چگونه زندگی شادی داشته باشیم؟

در زندگی قادر خواهید شد از شادمانی و تندرستی و رفاه و آسایش و آرامش بیشتر برخوردار شوید مشروط بر آنکه بتوانید از این نیروی باطنی انسان‌ها نهفته در ضمیر خویش به نحو احسن استفاده نمایید.شما نیازی بدان ندارید که در پی کسب و جمع‌آوری این نیرو باشید چرا که گنجینه بیکران آن در وجود خویش دارید، فقط کافی است بدانید که چگونه می‌توانید آن را به خدمت بگیرید و در تمام جنبه‌های زندگی‌تان از آن استفاده کنید. در اعماق ضمیر شما دریایی از هوش و خرد و قدرت و ثروت نهفته که بایستی بدان دسترسی پیدا کنید و از این همه موهبتی که در ذاتتان وجود دارد برخوردار شوید.

 بیشتربخوانید:

راههای افزایش توجه (۲)

 

نیروی باطنی انسان‌ها

دامنه اندیشه و استدلالات شما گاه تا چنان حدومرزی اعتلا پیدا می‌کند که قادر خواهید شد به اکتشافات و ابداعات تازه نائل شوید و شگفتی‌های محیط اطرافتان را که تاکنون بر شما ناشناخته مانده بود، مکشوف سازید. علاوه بر آن اقیانوس لایتناهی هوش و ذکاوت نهفته در باطن شما قادر است مجهولات و معماهای لاینحلی را برایتان به سادگی حل کند که تا آن زمان از مقابله با آن هراس داشته‌اید و جرأت رویارویی با آنها را به سر راه نمی‌دادید.از این پس راه خود را در زندگی به سهولت پیدا خواهید کرد و موانع کوچک و جزئی قدرت عرض‌اندام در برابر شما را پیدا نخواهند کرد نخستین ثمره‌ای که از این اقدام خود خواهید گرفت یافتن یاران و هم‌نشینان و هم قدمان شایسته و علاقمند و دلسوز است که قبلاً فاقد آن بوده‌اید.خودتان از این موضوع دچار حیرت خواهید شد که چگونه یکباره زندگی‌تان رنگ دیگری به خود می‌گیرد.مشتری مناسبی برای خانه‌ای که قصد فروش آن را داشته پیدا می‌شود و پولی که نیاز داشتید به آسانی فراهم می‌گردد، جاروجنجال و بگوومگو و کدورت از خانه و کاشانه‌تان رخت برمی‌بندد و صفا و مهر و محبت جانشین آن می‌شود و با شوق‌وذوق رخت سفر می‌بندید و عادات بد و حریفان ناباب را طرد.قدرت و نور و عشق و زیبایی را در خود کشف کنید. در این دنیاست که راه‌حل تمام مسائل و علت تمام معلول ها را خواهید یافت و قادر خواهید شد تا خود را از زندان عقده‌های خویش نجات دهید و افق تازه‌ای را پیش روی خود بگشایید.

 

چگونه از قدرت نیروی باطنی انسان‌ها استفاده کنیم؟

حال اگر از قدرت و توانایی ذهنی خودآگاه شوید بهره‌گیری از آن کار ساده‌ای خواهد بود. اگر با ذهنی روشن به قضایا و مسائل روزمره زندگی خود بنگرید در هر لحظه از زمان با نیروی هوش و ادراک خود خواهید توانست برای مشکلاتی که بر سر راهتان پدیدار خواهند شد راه‌حل‌های درخور و مناسبی پیدا کنید.

 بیشتر بخوانید:

استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون

 

منبع : زندگی آنلاین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید