نیک‌نفس باید اخراج می‌شد، یک پنالتی هم برای ما نگرفتند/ حق نداریم ناامید باشیم

0
51

به گزارش وانانیوز، 

ابوذر صفرزاده  درباره شکست تیمش برابر استقلال تهران گفت: واقعاً حیف شد که این بازی را باختیم. ما فوتبال خوبی را به خصوص در نیمه اول به نمایش گذاشتیم و حق‌مان حداقل یک امتیاز بود. تیم ما منطقی دفاع می‌کرد و روی ضدحملات هم برنامه داشتیم، ولی متأسفانه باز هم در دقایق آخر گل خوردیم و باخت تلخی را تجربه کردیم.

هافبک تیم فوتبال شهر خودرو در ادامه افزود: در بازی با گل‌گهر و صنعت نفت هم نمایش خوبی داشتیم، ولی گل خوردن در دقایق آخر کارمان را سخت کرد. اگر در همین دو بازی و همچنین بازی با استقلال دو یا سه امتیاز بیشتر می‌گرفتیم، الان وضعیت‌مان در جدول خیلی بهتر بود.

وی در مورد داوری بازی تیمش برابر استقلال تصریح کرد: وقتی داورها برای بازی‌های استقلال و پرسپولیس قضاوت می‌کنند کارشان سخت‌تر می‌شود. فکر می‌کنم یک پنالتی برای ما گرفته نشد و زبیر نیک‌نفس هم در یک صحنه با کف پا به پای بازیکن ما زد که داور می‌توانست این بازیکن را اخراج کند.

صفرزاده راجع به شانس بقای تیم شهر خودرو در لیگ برتر هم اظهار داشت: کار ما سخت شده است، ولی حق نداریم ناامید باشیم. ما تیم خوبی داریم و باید کمی بیشتر تمرکز کنیم تا نتایج لازم را گرفته و در لیگ برتر بمانیم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید