هدفمند پیش بروید تا به آن چیزی که شایسته فوتسال است برسیم

0
28

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه سمینار دانش‌افزایی پیش‌فصل ناظران داوری فوتسال آقایان گفت: من در کنار شما هستم تا به جامعه فوتسال خدمات بیشتری بدهم. امیدوارم با در اختیار گذاشتن آخرین قوانین و اطلاعات در بخش ناظری، ناظران روز به روز در وضعیت بهتری قرار بگیرند تا شاهد آینده‌ای مطلوب در این بخش برای داوران و مخصوصاً فوتسال باشیم.

وی با تأکید بر این موضوع که احترام به پیشکسوت سرلوحه کار ماست، افزود: از اینکه در جمع پیشکسوتان داوری و ناظران حضور دارم، بسیار خوشحالم. ما باید احترام به پیشکسوت را سرلوحه کار خود قرار دهیم، چرا که زحمت رشد و توسعه فوتسال بر گردن این عزیزان است.

افشاریان خاطر نشان کرد: از دپارتمان داوران، کمیته فوتسال و فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم، چرا که در شرایط سخت با تلاش خود برای برگزاری این دوره تلاش کرده و اکنون شما عزیزان در کنار هم هستید تا آخرین علم روز دنیا را در بحث ناظران داوری فرا بگیرید. از شما می‌خواهم که رفتار حرفه‌ای داشته باشید و هدفمند پیش بروید تا به آن چیزی که شایسته فوتسال است، برسیم. در تمامی بخش‌ها سطح‌بندی می‌کنیم تا برای توسعه فوتسال گام برداریم و در نهایت به آینده موفق فوتسال کمک کنیم.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید