همه ستاره هایی که برای درمان مصدومیت خود از ایران خارج شدند /از عقاب تا ستاره های سابق سرخابی !

0
63

به گزارش وانانیوز، 

 عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که مدت هاست به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی نمی‌تواند تیمش را همراهی کند،  سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان حاضر شد تا پای مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد. در همین زمینه نیز هفته گذشته اعلام شد این بازیکن برای عمل جراحی در روزهای آینده به کشور قطر سفر خواهد کرد تا هر چه زودتر دوران نقاهت خود را سپری کند.

عمل جراحی آل‌کثیر در کشور قطر چیزی حدود ۴۰۰ میلیون تومان برای او هزینه خواهد داشت که این بازیکن به همین دلیل از باشگاه پرسپولیس درخواست دریافت این مبلغ را کرده است تا بتواند طی روزهای آینده برای عمل جراحی راهی کمپ اسپایر قطر شود. موضوعی که با مخالفت باشگاه پرسپولیس مواجه شد  و ظاهراً آل‌کثیر با هزینه شخصی خود ، تا چند روز آینده عازم قطر خواهد شد.

این برای اولین بار نیست که یک فوتبالیست برای عمل جراحی و درمان مصدومیت خود راهی خارج از کشور می شوند. احمدرضا عابدزاده ستاره محبوب فوتبال ایران وقتی در پرسپولیس بازی می کرد، مجید نامجو مطلق ستاره تکنیکی که در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کرد و همچنین جواد منافی مدافع چپ با کیفیت پرسپولیس که مجبور شد به دلیل تصادف شدید و مصدومیت فوتبال را کنار بگذارد، از جمله نفراتی بودند که در سال های گذشته برای درمان مصدومیت خود راهی کشورهای دیگر شدند.

چند سال قبل هم نفراتی چون محسن خلیلی و میثاق معمارزاده دو بازیکن سابق پرسپولیس برای انجام عمل جراحی رباط صلیبی راهی آلمان شدند و بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت به ایران بازگشتند و توانستند باز هم فوتبال بازی کنند.

همچنین محرم نویدکیا سرمربی فعلی سپاهان هم که چند بار در دوران بازی خود به شدت مصدوم شد و جزو فوتبالیست های بدشانس ما به حساب می آمد ، برای جراحی راهی آلمان شده بود و همانجا زانوی مصدوم خود را درمان کرد. در سال های اخیر اما خیلی از بازیکنان ما ،همانطور که آل کثیر می خواهد به قطر برود، برای عمل جراحی و درمان خود راهی این کشور شدند تا از امکانات فوق العاده این کشور استفاده کنند.

مهرداد محمدی ستاره سابق سپاهان که در حال حاضر دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد، علی کریمی بازیکن سابق استقلال و تییم ملی که در حال حاضر عضو تیم کایسری اسپور ترکیه است، عارف غلامی مدافع ملی پوش استقلال و شجاع خلیل زاده مدافع فیکس تیم ملی نفراتی بودند که طی چند وقت اخیر در قطر به درمان مصدومیت خود پرداختند. آخرین بازیکنی هم که برای عمل جراحی به قطر رفت ، سیامک نعمتی بود که برای انجام عمل فتق راهی قطر و کمپ اسپایر شد.

سیامک که خودش به توصیه شجاع خلیل زاده راهی در قطر عمل جراحی را انجام داد، یکی از کسانی بود که به آل کثیر همبازی خود توصیه کرد برای انجام عمل جراحی و به خصوص ریکاوری بعد از آن ، مدتی راهی قطر شود و در کمپ اسپایر زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید