واکنش دبیر فدراسیون کشتی به حاشیه‌های روز پایانی مسابقات کشوری

0
10

به گزارش وانانیوز، 

ابراهیم مهربان در خصوص حواشی مبارزه‌های پایانی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور که منجر به دخالت نیروی انتظامی برای ختم درگیری‌ها شد، اظهار داشت: این اتفاقات در پایان کشتی‌ها رخ داد و سریعا نیز با دخالت نیروی انتظامی خاتمه پیدا کرد.

وی ادامه داد: براساس گزارشات مستند در اسرع وقت برخورد لازم از مجاری خودش اتفاق خواهد افتاد.

دبیر فدراسیون کشتی همچنین در خصوص حاشیه‌ای که از سوی مربی خیرالله قهرمانی در مبارزه این کشتی‌گیر با امیرمحمد یزدانی اتفاق افتاد، تصریح کرد: این موضوع هم براساس گزارشی که تنظیم شده، در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار می‌گیرد و طی روزهای آینده نتیجه آن اعلام می‌شود.

مهربان درخصوص میزبانی گرگان از مسابقات کشوری نیز گفت: میزبان تمام سعی‌اش را انجام داد که مسابقات با شرایط خوبی برگزار شود ولی شرایط مسابقه، شرایط خاصی بود. هم به لحاظ کیفی با توجه به حضور تمام مدعیان و هم به کمی تعداد کشتی گیران شرکت‌کننده فراتر از قهرمانی کشور بود، به خاطر همین هم حساسیت کشتی‌ها بیشتر شده بود. میزبان تلاش کرد و به نحو احسن کلیه موارد از جمله اسکان، تغذیه، ترانسفر و موارد مربوط به میزبانی را انجام داد که جا دارد از هیئت کشتی گلستان و اداره کل ورزش و جوانان استان و کلیه عوامل اجرایی تشکر کنم.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید