واکنش مدیرعامل پیکان به پیشنهاد پرسپولیس

0
60

به گزارش وانانیوز، 

امیر عطابخش در مورد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به مجتبی حسینی سرمربی پیکان برای حضور در کادرفنی سرخپوشان اظهار داشت: مجتبی حسینی با ما قرارداد دارد و به همین دلیل بعید می‌دانم پرسپولیس بخواهد مربی که اعلام کرده‌ایم با او قرارداد داریم، بازیکنان جدید خود را طبق تفکرات او می‌گیریم و طبق نظر او تیم خود را می‌بندیم، به کادرفنی‌اش اضافه کند. ضمن اینکه حسینی پس از پایان دور‌ه‌ای که دستیار یحیی گل‌محمدی بود، چند سال است سرمربیگری می‌کند و سرمربی موفقی هم هست. به همین دلیل علاقه‌ای به فعالیت مجدد به عنوان دستیار ندارد.

وی افزود: بر همین اساس فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد و حسینی به پرسپولیس برود. دغدغه‌ای هم در این خصوص نخواهیم داشت اما خوشحالیم سایر تیم‌ها دنبال بازیکنان و مربیان مجموعه پیکان هستند. به حدی سال گذشته خوب کار کردیم که هم بیشتر بازیکنانمان مورد توجه تیم‌های خوب ایرانی و حتی خارجی قرار گرفتند و هم سرمربی ما نیز مدنظر تیم‌های دیگر است.

مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد:‌ حسینی برای سرمربیگری از ۳-۲ تیم لیگ برتری پیشنهاد داشت اما به خاطر فعالیت در پیکان آن را رد کرد. پیکان مجموعه خوبی است. هیأت مدیره و من به سرمربیگری حسینی تعامل بسیار خوبی با هم داریم و روی مدار اهداف مشترک خود حرکت می‌کنیم.

عطابخش اضافه کرد: اطمینان دارم امسال به نسبت سال گذشته اتفاقات خیلی بهتری برای باشگاه پیکان می‌افتد. همانگونه که در مورد تیم والیبال باشگاه هم افتاد و توانستیم قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شویم. اکنون هم وفاق و همدلی خوبی بین من، اعضای هیأت مدیره و تیم فوتبال و کادرفنی‌مان برقرار است.

وی در مورد آخرین وضعیت جذب بازیکن برای باشگاه پیکان توضیح داد:  ۳-۲ بازیکن دیگر می‌خواهیم اما منتظر هستیم سایر تیم‌ها یارگیری خود را انجام بدهند زیرا با این وضعیت مالی و مبالغی که در نقل و انتقالات وجود دارد، زور باشگاه پیکان به دوسوم تیم‌های لیگ برتری نمی‌رسد. 

مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص پیشنهاد خود به سازمان لیگ برای شروع لیگ برتر و همچنین درخواست دراگان اسکوچیچ برای آغاز اردوی تیم ملی از ۲۰ شهریور که ۸ روز خارج از فیفادی است عنوان کرد: از سازمان لیگ خواهش می‌کنم طوری برنامه‌ریزی کند که وقفه‌ای طولانی ایجاد نشود. اینکه تیم‌ها مسابقه بدهند و ناگهان لیگ دچار وقفه شود و این اتفاق مدام تکرار شود به ضرر لیگی پویا و جذاب است. در واقع لیگ خود را تحت الشعاع خیلی از مسائل قرار می‌دهیم. 

وی گفت:‌ اگر با برنامه‌ریزی دقیق‌تری کارها را جلو ببرند، مصدومیت بازیکنان و هزینه تیم‌ها بیشتر خواهد شد. در وضعت فعلی چنین حرکتی درست نیست و با توجه به اردوها و برگزاری بازی‌های تیم ملی، لیگ ما ضربه خواهد دید. البته باشگاه پیکان و شخص من طرفدار داشتن تیمی فوق‌العاده قوی و مقتدر هستیم. اما برای اینکه هم تیم ملی قوی و مقتدر و هم لیگی پویا داشته باشیم باید سازمان لیگ برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهد و امیدوارم موفق شود.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید