واکنش پریچهره به تجمع مقابل وزارت ورزش

0
12

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، به دنبال حضور جمعی از کارمندان ادارات ورزش و جوانان استان تهران مقابل وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان این استان مشکلات موجود را ناشی از شرایط حاکم کرونا بر کشور اعلام و تأکید کرد: به طور جدی پیگیر رفع کاستی‌ها و مطالبات همکارانم هستم.

نصرالله پریچهره با اشاره به این مهم که «صدای همکارانم را شنیدم و پیش از این نیز به مشکلات واقف بوده‌ام.»، افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجادشده که عمدتاً منجر به تعطیلی درازمدت اماکن و مجموعه‌های ورزشی شد، درآمد ماهیانه این اداره‌کل از مبلغ ۲۷ میلیارد تومان به ۱۰ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد و با توجه به پرداخت ۱۳ میلیارد تومان حقوق به کارمندان و کارکنان عملاً با سه میلیارد تومان کسری بودجه مواجه شدیم و نزدیک به دو سال است که این مشکلات گریبان ورزش تهران را گرفته است.

وی گفت: از همکاران هیئتی که تا امروز با سعه‌ صدر مشکلات را به جان خریده‌اند، تشکر می‌کنم و طی ماه‌های اخیر به طور جدی پیگیر مطالبات و مشکلات آنها بوده‌ام و ان‌شاءالله با حمایت مسئولان و مدیران ارشد در اسرع وقت نسبت به حل مشکلات این عزیزان اقدام خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: آنچه که مسلم است، انتقادات و اعتراضات باید از مسیر درست خود انجام شود. همکارانم خوب می‌دانند که طی ۱۰ ماه گذشته تلاش خوبی برای رفع مشکلات آنها داشته‌ایم و به اهداف خود نزدیک شده‌ایم، اما اگر قرار باشد جمعی ناخواسته، تلاش‌های‌مان را به چالش بکشند و در این مسیر، التهاب ایجاد کنند، در حرکت رو به جلوی ما هم وقفه ایجاد خواهد شد.

وی افزود: امیدوارم از طریق وزارت ورزش و جوانان، سازمان امور استخدامی کشور و کمیسیون فرهنگی مجلس، جهت دریافت کد شناسه و تبدیل وضعیت کارکنان تلاش بیشتری صورت بگیرد. البته مقام عالی وزارت به این‌موضوع واقف است و به طور حتم دستور پیگیری را به معاونان محترم خواهد داد.

پریچهره در پایان گفت: امروز متأسفانه در این تجمع صحبت از فساد شده‌ است. انتظار ما این است که مستند به این فسادها اشاره شود، چراکه تنها با اتکا به شعارها نمی‌توان به جلو حرکت کرد. قطعاً انتقاد خوب است، اما راهکارها مهمتر هستند. توقع داریم برای آنکه به این‌گونه حرکت‌ها خدشه وارد نشود، موارد و مشکلات به شکل مستند ارائه شوند. بسیار خوشحال خواهیم شد که موارد فساد و گلوگاه‌های فساد در ورزش تهران با مراجعه حضوری به واحد بازرسی و حراست اداره‌کل و به طور مستند اعلام شود تا قابل پیگیری باشند.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید