وقتی مجری مشهور آمار صداوسیما را به سخره گرفت!/ عکس

0
656وقتی مجری مشهور آمار صداوسیما را به سخره گرفت!/ عکس

چندی پیش محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر آمار نظرسنجی های صداوسیما را به سخره گرفت و آنها را غیر واقعی خواند.به گزارش افکارنیوز،

در یک نظرسنجی که صداوسیما منتشر کرده، مردم به ۱۰ برنامۀ پرببیندۀ تلویزیون رأی داده‌اند. فهرست ۱۰ برنامه برتر هم به این ترتیب است: عصر جدید ، دورهمی، تکرار خندوانه، کودک‌شو، مستند حیات وحش، به خانه برمی‌گردیم، سمت خدا، بچه‌محل، دستپخت و طبیب؛خبری از فوتبال برتر نیست و همین نکته باعث شد تا محمدحسین میثاقی این آمار صداوسیما را خنده دار بداند.

اخبار فرهنگ و هنر – اینستاگرام در بین ایرانیان شبکه اجتماعی پرمخاطبی محسوب می شود که هم کارایی زیادی دارد و مهمتر این که هنوز به فیلتر دچار نشده؛ در نتیجه می توان آن را ملاکی برای محبوبیت مثلا یک برنامه تلویزیونی قرار داد.

 صفحه اینستاگرام رسمی برنامه فوتبال برتر که بارها و بارها در این برنامه تبلیغ می شود تا ساعت۱۱ امروزسه شنبه ۱۱ شهریورماه ۱۳۹۹ تنها ۱۶ هزار دنبال کننده دارد و این برای یک برنامه فوتبالی زنده آمار فوق العاده کمی به حساب می آید. 

این  مهم را هم می توان یکی از ملاک های درستی آمار اعلام شده از سوی صداوسیما دانست.

برنامه فوتبال برتر واقعا در بین ۱۰ برنامه پرمخاطب صداوسیما هم نیست؛ این یک واقعیت است که خود صداوسیما هم اعلام کرده هرچند محمدحسین میثاقی آن را خنده دار بداند!

 نوشته وقتی مجری مشهور آمار صداوسیما را به سخره گرفت!/ عکس اولین بار در افکار نیوز پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید