ویدئو/ امیر مقاره هم بوکسور شد!

0
36

امیر مقاره جا پای هالک ایرانی گذاشته است.

امیر مقاره ویدئویی از تمرین بوکس خود به اشتراک گذاشته است.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو امیر مقاهر در حال تمرین بوکس دیده می‌شود. مشخص است که او هنوز در ابتدای راه و در این رشته آماتور است.

او این روزها عکس های زیادی از باشگاه رفتن منتشر می کند.

این روزها

 

شادی هواداران ماکان بند پس از دو سال دوری

گروه ماکان پس از حدود دو سال دوری از هوادارانش، بالاخره کنسرتش را روی صحنه برد تا شبی به یادماندنی را برای ماکانی‌ها رقم بزند.

ماکان بند دو سال پیش آخرین اجرایش را در تهران برگزار کرده بود. دو سالی که به دلیل شیوع ویروس کرونا همه‌ی اجراهای صحنه‌ای به تعطیلی کشیده شد. با حضور دوباره‌ی اجراهای صحنه‌ای، گروه «ماکان بند» در ۶ دی ۱۴۰۰ روی صحنه‌ی تالار وزارت کشور رفت.

اجرایی که با استقبال هوادانِ این گروه همراه بود و شبی به یادماندنی را رقم زد. خانواده‌های بسیاری همراه با فرزندانشان که از طرفدارانِ پروپاقرص ماکان هستند، از ساعت‌ها قبل در مقابل تالار وزارت کشور بودند تا هنگام ورود به سالن فرابرسد.

تالار وزارت پس از حدود ۲۲ ماه، ۳ هزار مخاطب موسیقی را در خود جای داده بود. مخاطبانی که بیشتر آن‌ها از نوجوانان و جوانانِ کشورمان بودند. آن‌ها ۲۲ ماه بود که از رویدادهایِ اینچنینی به دور بودند. رویدادهایی که در نشاط و شادیِ جامعه تاثیر بسیاری دارد.

هواداران از همان ابتدا نشان دادند که به شدت دلتنگ روزهای کنسرتی هستند و چقدر به دنبال فضاهایی برای ابراز شادی و نشاط هستند.

ماکان بند در کنسرت‌هایش تلاش کرده تا با اجرای پرفورمنس‌های متفاوت، ایده‌هایی نو را اجرا کند و جذابیت‌های بصری را به آهنگ‌هایش اضافه کند.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید