ویدئو/ حضور جومونگ در برنامه ماه عسل احسان علیخانی!

0
48

جومونگ در برنامه ماه عسل احسان علیخانی حاضر شد.

۱۳ سال پیش در سال ۱۳۸۸ سونگ ایل‌گوک بازیگر نقش جومونگ سفری به ایران کرد.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از سفر این بازیگر کره ای، او مهمان برنامه ماه عسل به میزبانی احسان علیخانی شد و اکنون بخش‌هایی از این مصاحبه را مشاهده می‌فرمایید.

 

حاشیه‌های سفر «جومونگ» به تهران

بازیگر نقش «جومونگ» با توضیح این که «یکم اکتبر «روز نظامی» در کشور کره و روز تولد اوست» گفت: چون در این روز به دنیا آمدم پدر و مادرم نام «ایل گوک» را برای من انتخاب کردند.

به گزارش ایسنا، سونگ ایل‌گوک در نشست خبری امروز ۲۷ مرداد ماه در تالار همایش‌های صداوسیما با بیان این که «جومونگ» در کشور کره نیز واقعا معروف است ادامه داد:

تا به حال چند سریال تاریخی مانند «جواهری در قصر» در کره‌جنوبی ساخته شده است، ولی مانند «جومونگ» با بازتاب مخاطب مواجه نشده است.

در واقع «جومونگ» موسس سلسله گوگوریو است که همزمان با سلسله هخامنشیان در ایران است. با ساخت این سریال، لباس محلی آن زمان با «جومونگ» در یک سریال به نمایش درآمد.

این بازیگر در پاسخ به این پرسش که آیا فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی در کره پخش می‌شود و آیا به بازی در کنار کدام یک از بازیگران بین‌المللی علاقمند است؟ اظهار کرد:

اکنون متوجه شدم که سریال «امپراتور دریا» نیز در ایران پخش شده است و از این بابت خوشحالم. چون این مجموعه برای من اثر مهمی محسوب می‌شود. در کره تا به حال سریال‌های ایرانی پخش نشده است، ولی چند فیلم سینمایی مانند «بچه‌های آسمان» روی آنتن رفته است.

او اضافه کرد: تمام بازیگران، کارگردانان و هنرمندان، معلم من هستند؛ و باید از آن‌ها بیاموزم. بنابراین نمی‌توانم از بین آن‌ها یک فرد را انتخاب کنم و آرزومندم که بتوانم با همه آن‌ها همکاری کنم.

سونگ در پاسخ به این پرسش که آیا نسخه‌ی دوبله شده به فارسی «جومونگ» را دیده است، گفت: متاسفانه هنوز این نسخه را ندیدم. ولی علاقه‌ی زیادی به دیدن گوینده‌ی نقش «جومونگ» و شنیدن صدای او دارم.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید