ویدئو/ فرار شیر از دسته گاومیش‌ها و بالا رفتن از درخت

0
38

شیر از دسته گاومیش‌ها فرار کرد.

یک گاومیش توله شیری را تعقیب کرد، اما شیر ماده به کمک آمد که در ادامه گله‌ای از گاومیش‌ها از راه رسیدند.

به گزارش وقت صبح، پس از این بود که شیر ماده مجبور شد به بالای درخت پناه ببرد.

این اتفاق در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی فیلمبرداری شده است.

 

جزییات فرار دو شیر از قفس باغ‌وحش اراک

ایسنا نوشت: شهردار اراک گفت: پس از عملیات مشترک، شیرهای پارک وحش اراک که جان یکی از پرسنل را گرفتند، به قفس بازگردانده شدند.

دکتر علیرضا کریمی دهم بهمن ماه در جمع خبرنگاران در خصوص حادثه رخ داده در پارک وحش اراک و کشته شدن یکی از پرسنل پارک در پی حمله شیر اظهار کرد: متاسفانه ظهر امروز در پی غذا دادن «اسفندانی» یکی از پرسنل پارک وحش به شیرهای باغ وحش، یکی از شیرها به او حمله می‌کند و وی بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

بیشتر بخوانید:

ویدئو/ حمله شیر و شکار پلنگ در جنگل

ویدئو/ شیر بیهوشی که ناگهان به هوش آمد و به جنگل‌بانان حمله‌ور شد!

وی تصریح کرد: پیرو این اتفاق، اداره کل محیط زیست استان، فرماندار اراک، شهرداری، سازمان آتش نشانی شهرداری اراک و نیروی انتظامی به منظور کنترل شرایط و بازگردانده شدن شیرها به قفس در محل پارک حاضر شدند که عملیات بازگرداندن با موفقیت انجام شد.

شهردار اراک بیان کرد: قفس شیرها از ایمنی کافی برخوردار است، اما متاسفانه شیر موفق به باز کردن یکی از درهای مخصوص غذادهی می‌شود و این حادثه تلخ رخ می‌دهد.

مهدی مصطفوی گفت: متاسفانه شیر نر و ماده پس از مصدوم کردن نگهبان مسئول غذادهی حیوانات باغ وحش، وارد محوطه باغ وحش شده بودند. با تلاش‌های صورت گرفته، خوشبختانه دو شیر نر و ماده به قفس برگردانده شدند و اکنون امنیت کامل در محیط پارک وحش برقرار است.

علت دقیق حمله شیرها به نگهبان باغ وحش هنوز مشخص نیست ولی به محض وصول خبرهای تکمیلی، گزارش دقیق ماجرا، به اطلاع عموم مردم رسانده خواهد شد.

ویدئو: فرارو

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید