ویدئو/ نادیده گرفتن موارد ساده‌در طراحی خودروی شاهین سایپا

0
100

در طراحی خودروی شاهین سایپا موارد ساده نادیده گرفته شده است.

ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد که در طراحی خودروی شاهین در موارد ساده‌ای می‌توانست دقت بیشتری صورت پذیرد.

به گزارش وقت صبح، با این که سایپا، محصول جدید خود به نام شاهین را «زیباترین خودرو بومی تولید شده» معرفی می‌کند، اما در واقعیت چیز دیگری را شاهد هستیم.

به طور مثال برای طراحی داشبورد، این خودرو از ابتدایی‌ترین اصول طراحی هم بهره نبرده و ذره‌ای برای مشتریان خود احترام قائل نشده است.

 

طراحی داخلی خودروی شاهین

مواد به‌کاررفته برای اتاقک داخلی خودرو نسبت به هم‌تایانش یعنی تولیدات دیگر سایپا از مرغوبیت بیشتری برخوردار است. طراحی صندلی‌ها و فضا هم رفاه را برای سرنشینان بزرگسال به‌طور کامل فراهم می‌کند.

صندوق عقب شاهین هم به‌اندازه کافی جا دارد و برای خانواده‌ها و اشخاصی که زیاد به مسافرت می‌روند، گزینه خوبی به‌شمار می‌رود.

فضای صندوق این خودرو در حدود ۴۲۰ لیتر است. یکی از دلایل استقبال خریداران ایرانی از این خودرو، همین جاداربودن کابین و صندوقش است.

در خودروی شاهین سیستم مولتی‌مدیا هم تعبیه شده و همین عاملی است بر ارتقای ظاهر داخل کابین آن. غربیلک فرمان خودرو حالت سه شاخه دارد.

باید بدانید که این خودرو با تمام برتری‌هایی که نسبت به تیبا یا ساینا دارد، باز هم در ابعاد بین‌المللی درخشان نیست و مثلا در خصوص طراحی داخلی نمی‌توان گفت که طراحی و متریال به‌کاررفته در حد استانداردهای جهانی مرغوب هستند.

 

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید