ویدیو/ واکنش عجیب علیرضا بیرانوند به ماجرای سربازی رفتن اش

0
54

واکنش عجیب علیرضا بیرانوند به ماجرای سربازی رفتن اش

علی رضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس، با منتشر کردن فیلم جالبی در صفحه شخصی اش به خبر سربازی رفتن اش در ماه مهر واکنش عجیبی بروز داده است.

وقت صبح– درخشش دوباره بیرانوند در تیم پرسپولیس و کلین شیت او تا هفته پنجم باعث شد او دوباره به عنوان دروازه بان اول توسط کارلوس کیروش به تیم ملی دعوت شود.

اما در روزهای گذشته انتشار خبری عجیب از علی رضا بیرانوند در رسانه های داخلی، باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است.

ظاهرا سربازی نرفتن بیرانوند دوباره برای او دردسر ساز شده است و طبق شنیده ها او باید در ماه مهر به خدمت سربازی برود.

البته باشگاه پرسپولیس هنوز واکنشی به این اخبار نشان نداده است.

حتی بیرانوند هم ساعاتی پیش با انتشار ویدیویی عجیب از خودش و دختر کوچکش که در حال ماساژ دادن پدرش است واکنش بی تفاوت و عجیبی به این ماجرا بروز داده است.

البته پیگیری های ما نشان می دهد که سرباز شدن بیرانوند در پاییز صحت ندارد، چون این بازیکن به مدت سه سال معافیت تحصیلی دارد.

بخوانید: عکس/ ژست عجیب خانواده علیرضا بیرانوند بر فراز برج میلاد!

بیرانوند گل خورد اما رکورد زد

به گزارش ورزش سه، علیرضا بیرانوند که ۴۴۲ دقیقه از دروازه تیمش محافظت کرده بود، سرانجام روی خطای پنالتی مشکوک، گل خورد تا اولین گل خورده پرسپولیس در هفته پنجم ثبت شود.

پنالتی هوادار را داریوش شجاعیان زد و به شکلی ماهرانه دروازه‌بان پرسپولیس را فریب داد و پس از برخورد توپ به تیرک، زننده اولین گل فصل به پرسپولیس لقب گرفت.

این بهترین رکورد تاریخ پرسپولیس در بسته نگه داشتن دروازه در ابتدای فصل محسوب می‌شود؛ سرخپوشان پیش از این با حضور علیرضا بیرانوند چهار بازی و ۲۸ دقیقه از هفته پنجم کلین شیت کرده بودند تا اینکه میلاد جهانی در بازی صنعت نفت توانست دروازه را باز کند.

با این حال پرسپولیس همچنان بهترین خط دفاع لیگ برتر محسوب می‎‌شود و در جریان بازی نیز هنوز گلی دریافت نکرده است.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید