پاسخ معاون باشگاه پرسپولیس به اظهار نظر علی کریمی

0
45

به گزارش وانانیوز، 

به تازگی علی کریمی پیشکسوت تیم پرسپولیس در برنامه‌ای اینترنتی مدعی شد شایعه‌ای را شنیدم که گفتند پاداش آسیایی پرسپولیس آمده و کسی نفهمیده چگونه هزینه شده است.

علی عطایی، معاون مالی و اداری باشگاه پرسپولیس در خصوص شائبه مطرح شده مبنی بر دریافت پاداش آسیایی این باشگاه اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۰ نامه برای AFC  ارسال و درخواست کردیم این مبلغ را پرداخت کند اما تا این لحظه به این درخواست پاسخ نداده است. به دلیل تحریم ها، هیچ پولی نتوانستیم از کنفدراسیون بگیریم.

وی در مورد مبلغ دقیق طلب پرسپولیس از AFC پاسخ داد: طبق آخرین استعلامی که داشتیم، ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار طلب داریم. حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار از این مبلغ مربوط به حضورمان در فینال سال ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان است و باقی‌مانده مبلغ هم مربوط به حضور پرسپولیس در مرحله گروهی تا یک چهارم سال ۲۰۲۱ است. کنفدراسیون به هیچ یک از نامه‌نگاری های ما پاسخ نداده است.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره اضافه کرد: از AFC درخواست کردیم برای بدهی باشگاه به کالدرون، بخشی از طلب‌مان را به فیفا بدهد تا از این طریق این پول به کالدرون پرداخت شود اما این کار را هم قبول نکردند. طبیعی است وقتی پولی در AFC نداشتیم چنین درخواستی از کنفدراسیون نمی کردیم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید